Rencsi93

Regisztráció dátuma: 2016. október 19.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2016. október 19.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

NYX Matte Finish Makeup Setting Spray

NYX Matte Finish Makeup Setting Spray
2021. november 28.

Sok jot olvastam rola, es mivel regota szerettem volna egy jo kis matt vegeredmenyt biztosito fixalot ezert megvettem es kb. 2-3 hete hasznalom minden egyes sminkeles elott es a mar kesz smink utan is.
Nincs viszonyitasi alapom mas fixalokhoz kepest, de en osszessegeben nagyon megvagyok elegedve ezzel a kis permettel. Szeretem is hasznalni, nem irrital, nem pattogtam ki tole.
Mmindig a taskamban tartom, foleg nyaron hasznos kis termek.

L'Artisan Parfumeur La Chasse Aux Papillons

L'Artisan Parfumeur La Chasse Aux Papillons
2021. november 28.

megvettem ezt az illatot kipróbálás után 2 nappal. Bár első fújáskor nálam is fejjegyként erős borsos, fűszeres finom jázmin illatot érzek. Az első próbakor az eladó hölgy a karomra fújta, szerettem nagyon. Idővel púderes, lágy fehérvirágos kicsit rózsás illat maradt, de nem tolakodóan virágos illat hanem kellemes, kifinomult. Jó őszi illat.
Tartósságát tekintve délutántól estig szépen illatozott és másnap reggelig ha megszagoltam, gyengén éreztem.

Nature Box Mandula Sampon

Nature Box Mandula Sampon
2021. november 28.

Szerintem összességében egy jó sampon. Pozitív, hogy kipróbáltam már jobb márkákat is, mint a Kerastase, mert vékonyszálú lelapult hajam van, és ez a sampon is nagyon szépen adta a tartását, dús is maradt, nem zsírosít. Ár/Érték arányban egész jó.