Rencsi93

Regisztráció dátuma: 2016. október 19.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2016. október 19.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Real Techniques Miracle Complexion Sponge

Real Techniques Miracle Complexion Sponge
2019. október 5.

Ritkán írok már mostanában véleményt, inkább akkor teszem, ha valami tényleg fenomenális dologra teszek szert, vagy egy irtó rosszra :) ! Én csak bíztatni tudom azokat, akik gondolkoznak azon, hogy kipróbálják vagy sem.
Egyszerűen nem hittem el, hogy ez jobban funkcionálna mint a Bősz duofibre ecsetem, de azt kell mondjam, látványosan szebben mutat rajtam az alapozó, sokkal egyenletesebb, szépen eloszlik ha szivacsozok és nagyon könnyű is vele dolgozni, mert a látszat ellenére nagyon puha.
Kicsit benedvesítve kell használni és érdemes minden használat után kimosni.

Ole Henriksen Truth Serum Collagen Booster

Ole Henriksen Truth Serum Collagen Booster
2019. június 25.

Nem rossz, de nem jó. Ahogy az előttem író is elmondta, felkenéskor ragacsos, de beszívja a bőr, finom illata van. Nálam érzékeny bőrűként nem irritál, sem a szérum, sem a hozzátartozó krém, a kettőt együtt használom. A krémet ha felviszem nem issza be a bőr, ragacsos lesz, kellemetlen a kettő együtt sajnos, reggelre azonban valóban szép üde, sima bőrt eredményez, viszont nem vagyok teljes mértékben megelégedve a termékkel. Szerintem a Lierac Mesolift egyetlen krémje ennél a kettőnél egybe éve is többet tudott, nem fogom újra venni sem a szérumot sem a gél krémet.

Dior Forever Skin Glow Alapozó

Dior Forever Skin Glow Alapozó
2019. március 19.

Egy mini tesztert kaptam egy párizsi Marionnaud parfümériában 2N színben. 2 éve használok egy DG Perfect Matte alapozót, szóval miután egy reggel kipróbáltam a Skin Glow alapozót csodálkozva vettem észre a különbséget: Az isteni uborkás illata (nem tolakodó és nem is szintetikus illat), felkenés után élénkebb-egészségesebb az arcbőröm színe, ráadásul egységes, szinte pezsgően üde (előtte aláhidratáltam egy MAC primerrel) és nem érzem "nehéznek" az arcomat, szóval könnyed, ellenben a DG-vel. Az állaga is könnyed, de nem túl folyós, fel kell rázni használat előtt. Eldolgozását duofibre ecsettel végeztem és míg a DG-nél sietnem kellett, mert beszáradt és maszkos lett, itt ezt nyugodtan végezhettem el. Púderrel fixáltam. Abszolút építhető, bőrproblémákat nem tudom, hogy elfed-e (?), viszont hegeket igen. Tartóssága kicsit jobb, mint a DG, reggeltől esti lemosásig egész jól bírta primerrel, kicsit talán megkopott, de ezt csak én láttam. Az összetevői is jók. Összességében én átváltottam erre, pár nap múlva érkezik is hozzám, és kb 13-14ezer ft-ot fizettem rá, ami ár-érték arányban jó, főleg hogy nekem a DG jóval drágább volt.