Reni07

Regisztráció dátuma: 2015. november 7.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2015. november 7.
Bőrprobléma: -

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel Megnézem

Sellon Korpásodás Elleni Sampon

Sellon Korpásodás Elleni Sampon
2019. november 8.

HASZNÁLAT EŐTT FELRÁZANDÓ!!!!! Amikor először használtam nem olvastam el a használati utasítást. Nem is használt. Ugyan olyan korpás volt a fejem és viszketett mint a fene. Csalódottan vettem tudomásul, hogy nem vált be. Majd egy pancsolás alkalmával olvasgattam az összetevőket és a használatát. Akkor láttam meg: FELRÁZANDÓ!!!! Így is tettem a következő használatnál. És láss csodát....remekül tette a dolgát. Korpa volt! Nincs! 🤗 Aki itt az oldalon azt mondja nem vált be, lehet ők sem rázták fel a terméket?!?! 🤔

Sebamed Korpásodás Elleni Sampon pH 5.5

Sebamed Korpásodás Elleni Sampon pH 5.5
2019. október 15.

Régóta küzdök a korpával, főleg a hidegebb időlben. A Bioderma samponját használtam, ami nagyon jó volt csak borzasztó drága. Kellett keresnem egy olcsóbb terméket. Megtaláltam Őt. Bevált maximálisan. Jól habzik, nem kell belőle sok. Kicsit aggódok, hogy eltűnik, mert hetek óta se a DM-ben, se a Rossmannban nem látok már SebaMed samponokat. 😕
Updade: Sajnos úgy tűnik megszűnt a forgalmazása. Már csak elvétve netről lehet rendelni. 😭

Avon True 5 In One Lash Genius Mascara

Avon True 5 In One Lash Genius Mascara
2019. szeptember 5.

Egész jó! Sőt! Szépen szétválasz, megemeli a pillákat, hosszabbít. Nem maszatolódik, nem pereg. Az alsó pilláknál sem. Egész nap szépen tart. Könnyen lemosható. Ami különösen tetszik, hogy az első használatnál sem vesz fel túl sok festéket, csak pont annyit amennyi szükséges. Jó kis spirál.