Renike087

Regisztráció dátuma: 2014. október 3.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. október 3.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Dr. C. Tuna Vitalizing Regeneráló Hajsampon Fokhagymával és Capixyllel

Dr. C. Tuna Vitalizing Regeneráló Hajsampon Fokhagymával és Capixyllel
2018. december 4.

Mióta nem szedek antibabyt, iszonyú hajhullás keseríti meg az életemet. Mindez vékony szálú, zsírosodásra hajlamos hajamnak igazán sokkoló eredményt produkál. 1 hónapja használom a pakolásával kiegészítve és enyhült a hullás és a zsírosodás is. Nyilván a kihullott szálakat nem tudja visszaragasztani a buksimra, de az új kis babák azért szépen antennáznak. ☺️ Szóval az sem zavar ha kiállnak, mert tudom: jön az utánpótlás!
Aki tudja milyen érzés egy tömegét veszített, tartás nélküli hajjal belenézni a tükörbe, az megérti milyen nagy segítség már az is, ha egy kicsit kevésbé lapul másnap a fejedre az a pár szálacska. Nagyon sokáig elég egy flakon, mivel kis mennyiség is elegendő egy mosás alkalmával. Jó nagy habot tudsz képezni vele. Simán ki tudnám fésülni a balzsamja nélkül is a hajam, mert olyan puha lesz tőle a végeredmény! Ez pedig egy festett szőke hajnál nagy szó! A fokhagyma pedig véletlenül sem rondít bele ebbe a vidám kis történetbe, mert iszonyú jó illata van és a végeredmény is ugyanilyen. Nagyon örülök, hogy rátaláltam erre a szuper kis sampira! 🤗

Garnier Botanic Therapy Hajpakolás Ricinus- és Mandulaolajjal

Garnier Botanic Therapy Hajpakolás Ricinus- és Mandulaolajjal
2018. március 11.

Finomszálú, extra világos hamvasszőke hajamra, elég nehéz olyan terméket találnom, ami úgy ápolná a hajszàlakat a végekig, hogy nem nehezítené el és tenné másnapra zsírossá. Kb 1 hónapja használom ezt a terméket. Sűrű, krémes állaga van és mennyei mandula illata. Könnyű eloszlatni, kevés is elegendő egy alkalomra, tehát gazdaságos. A hajtövek kivételével az egész hajhosszon alkalmazom. Zuhanysapit húzok, rá egy törcsit és 15 - 20 percig hagyom, hogy tegye a dolgát. Eddig tetszik az eredmény, mert könnyen kifésülhető, selymes, puha a hajacskám és a heti 2 mosás is változatlan. Ha valami változást tapasztalok, pötyögök! 😘✌️

Avon Femme EDP

Avon Femme EDP
2018. február 19.

Amiben jázmin van, az rajtam nem működik. Egyszerűen nem kompatibilis a bőrömmel. Így van ebben az esetben is. Csupán virágrengeteg egy cuki, csajos üvegben. Még jo, hogy ajándékba kaptam. Szerintem továbbadom.