Rent25

Regisztráció dátuma: 2016. január 15.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2016. január 15.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Daniel Hechter Caractere EDT

Daniel Hechter Caractere EDT
2021. március 20.

Ez egy 1989-ben kiadott nagyon megosztó illat. Kb 5-6 éve vettem ismeretlenül egy aukciós oldalon, aztán éveken át sehol sem leltem rá, viszont az emlékezetemben nagyon mély nyomot hagyott, nekem nagyon tetszett. Szerencsére, már újra lehet venni. Nagyon jó a névválasztás, mert nagyon erős, karakteres illat. Őszi-téli napokra tudom elképzelni és nem a fiatalabb, inkább középkorúak illataként. Tipikusan az az illat, amit vagy kedvelnek, vagy nagyon nem. Nincs az arany középút. Nekem, egy nagyon 'tekintélyt parancsoló' illat. Nem lehet csak úgy elmenni mellette, az ember felkapja rá a fejét bármilyen értelemben is. Nem tucat illat és csak keveseknek lesz a kedvence. Hosszan tartó, (6-8 óra) illata van és ahogy telik az idő, úgy jönnek elő a különböző illatjegyek. Mintha egy articsókát elkezdenénk hámozni. Az eleinte erős, karakteres illat a nap végére édes, kellemessé változik. Nem hétköznapi, inkább bevállalós illat. Egyből megrendeltem, mikor újra felfedeztem. Örülök, hogy újra a kedvencek között lehet. Remélem, még jó sokáig.

Dolce & Gabbana By For Men EDT

Dolce & Gabbana By For Men EDT
2016. január 15.

A legjobb illat, amit vala is használtam. Nagyon sajnálom, hogy már sajnos nem gyártják. Nem is értem, hogy miért. Talán sosem fogom megérteni.
Legszívesebben 10 csillagot adnék.

Oriflame Be The Legend EDT

Oriflame Be The Legend EDT
2016. január 15.

Engem régi nagy kedvencemre a Dolce & Gabbana By Man (zebracsíkos)-ra emlékeztet, amit már sajnos nem lehet kapni. Nagyon kellemes illata van. De azért lehetne tartósabb is.