repa45

Regisztráció dátuma: 2017. március 21.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. március 21.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Geek & Gorgeous 101 aPad

Geek & Gorgeous 101 aPad
2018. augusztus 4.

Nagyon szuper termék! Rövid időn belül szemmel látható a hatás. Hamar beszívódik, így reggel sminkelés előttre még simán be lehet illeszteni. A pattanásaimról szépen lehozta a gyulladást, és a foltokon is javított, és még csak a most kezdtem el, úgyhogy nagyon bizakodó vagyok ezzel a termékkel kapcsolatban. Külön köszönet a gyors postázásért, pikk-pakk ideért a csomag :)

Maybelline Super Stay 24h Full Coverage Alapozó

Maybelline Super Stay 24h Full Coverage Alapozó
2018. július 27.

Számomra tökéletes alapozó, maradéktalanul meg vagyok vele elégedve. Szuper, hogy világos színek is vannak (bár ezt én még megfejelem a catrice alapozóvilágosítójával). Elég erős fedése van, ha megbolondul a bőröm, akkor az életemet menti meg ez a termék, szuperül elfedi a pattanásokat, bőrhibákat. Sokszor korrektort sem használok hozzá. Nekem tartós, egész nap fennmarad, pedig a zsíros bőrömmel nem minden alapozó tud megbirkózni. Zsíros bőrűek szerintem nyugodtan próbálják ki.

MakeUp Revolution Soph Eyeshadow Palette

MakeUp Revolution Soph Eyeshadow Palette
2018. július 27.

Szuper paletta, sokféle szín, számtalan lehetőség. Amióta megvettem, szinte hozzám nőtt. A legtöbb szín nagyon pigmentált, egy-két gyengébb játékos van, de számomra ez abszolút megbocsájtható. Tartósak, könnyen eldolgozhatóak. Ár-érték arányban nem lehet panasz rá.