rétipipitér

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 12.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 12.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Oriflame Royal Velvet Regeneráló Éjszakai Krém

Oriflame Royal Velvet Regeneráló Éjszakai Krém
2013. január 23.

Nagyjából egy hónapja használom. Csomagolása igényes, a krém színe a lila tégellyel harmonizál - kissé lilás (de lehet, hogy ez csak optikai csalódás...?:), állaga finom, krémes,gazdag, illata nagyon kellemes. Élmény használni. Néha mégis olyan érzésem van, hogy nem hidratál/táplál eléggé - holott kombinált/zsíros a bőröm. Összességében egy 4-es, mert a finom illaton / igényes csomagoláson kívül nem sok pozitív hatását figyeltem meg, és az árát figyelembe véve ennél egy kicsit többet vártam.

Udate: több hónapos használat után be kell hogy lássam- ez nem az én pattanásra hajlamos bőrömre való... ezért csak 3 csillag részemről.
Viszont ez senkit ne kedvetlenítsen el - ez egy nagyon jó kis termék annak, akinek nincsenek pattanásproblémái.

Missha M Signature Real Complete BB Krém SPF25

Missha M Signature Real Complete BB Krém SPF25
2012. december 17.

Ez az első BB krémem :) Tetszik a csomagolás, az illata is nagyon rendben van. Állaga kicsit folyékonyabb, mint vártam, de könnyen eldolgozható - én használok hidratálót alá, mert enélkül nagyon kiemeli a száraz részeket. Kb. 2 hónapos használat után úgy néz ki, hogy a bőröm kifejezetten szereti. 23-as árnyalatot rendeltem, amely nekem tökéletesen passzol a bőrszínemhez. Szeretem ezt a terméket, de azért ez sem csodaszer... Ár-érték arányban is korrekt. Összességében 4,5-öt adnék.

Kis kiegészítés: közepes a fedése, pattanásokat, hegeket nem takarja tökéletesen, korrektor kell hozzá.

Avon Arabian Glow Barnító Gyöngyök

Avon Arabian Glow Barnító Gyöngyök
2012. november 16.

Nagyon hosszú évek óta használom, azt hiszem már örök kedvenc marad. Természetes hatás, tartósság, könnyű felvitel (ecsettel,alapozó és púder fölé természetesen)....stb mi kell még? Nálam csillagos ötös

1 ÖSSZETEVŐ