rétipipitér

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 12.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 12.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Tesori D'oriente White Musk

Tesori D'oriente White Musk
2021. augusztus 18.

A fehér pézsma rajongója vagyok, sok hasonló illatom van és folyamatosan keresem az újakat. Az illat nem rossz, de rajtam kb 5 percig tart. Szerencse, hogy nem volt drága.

Oriflame Royal Velvet Regeneráló Éjszakai Krém

Oriflame Royal Velvet Regeneráló Éjszakai Krém
2013. január 23.

Nagyjából egy hónapja használom. Csomagolása igényes, a krém színe a lila tégellyel harmonizál - kissé lilás (de lehet, hogy ez csak optikai csalódás...?:), állaga finom, krémes,gazdag, illata nagyon kellemes. Élmény használni. Néha mégis olyan érzésem van, hogy nem hidratál/táplál eléggé - holott kombinált/zsíros a bőröm. Összességében egy 4-es, mert a finom illaton / igényes csomagoláson kívül nem sok pozitív hatását figyeltem meg, és az árát figyelembe véve ennél egy kicsit többet vártam.

Udate: több hónapos használat után be kell hogy lássam- ez nem az én pattanásra hajlamos bőrömre való... ezért csak 3 csillag részemről.
Viszont ez senkit ne kedvetlenítsen el - ez egy nagyon jó kis termék annak, akinek nincsenek pattanásproblémái.

Missha M Signature Real Complete BB Krém SPF25

Missha M Signature Real Complete BB Krém SPF25
2012. december 17.

Ez az első BB krémem :) Tetszik a csomagolás, az illata is nagyon rendben van. Állaga kicsit folyékonyabb, mint vártam, de könnyen eldolgozható - én használok hidratálót alá, mert enélkül nagyon kiemeli a száraz részeket. Kb. 2 hónapos használat után úgy néz ki, hogy a bőröm kifejezetten szereti. 23-as árnyalatot rendeltem, amely nekem tökéletesen passzol a bőrszínemhez. Szeretem ezt a terméket, de azért ez sem csodaszer... Ár-érték arányban is korrekt. Összességében 4,5-öt adnék.

Kis kiegészítés: közepes a fedése, pattanásokat, hegeket nem takarja tökéletesen, korrektor kell hozzá.

1 ÖSSZETEVŐ