Rhodesian Ridgeback

Regisztráció dátuma: 2014. december 12.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2014. december 12.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Memo Paris Eau De Memo

Memo Paris Eau De Memo
2020. augusztus 13.

Korábban soha nem gondoltam volna, hogy az istállónak is lehet szexi a szaga. Ez ez kiváló bőrös, nyári illat. Szerintem ritkaságnak számít, mivel a bőrös parfümök nem igazán bírják a hőséget. Ez annál inkább. Csak illatmintát vettem belőle és az első szaglás után rögtön magamra locsoltam az összeset, annyira megtetszett. A parfüm üvege egyébként rendkívül szép, ízléses. Ha jobban telne rá, biztos, hogy beszerezném.
A leszáradás utáni illata szerintem a legszebb. Olyan, mint egy frissen készült tea valami pézsmával átitatott, bőrös edényben. Szerintem inkább férfi illat, de nőkön is el tudom képzelni.

Memo Paris Irish Leather EDP

Memo Paris Irish Leather EDP
2020. augusztus 7.

Írország az egyik kedvenc országom. Ezért alap, hogy szerettem volna kipróbálni ezt a parfümöt. Először illatmintát szereztem belőle és rögtön beleszerettem. Ez a legzöldebb bőrillat, amit valaha szagoltam. Sokkal frissebb, finomabb, mint amire először számítottam. A bőr illat viszont nagyon finoman, szolidan van jelen ennél az illatnál. Pontosan egyezik azzal a látvánnyal, amikor egy a szabadban élő ménes átvágtat egy tiszta vizű tó melletti zöldellő mezőn. Egyszerre művészi, egyszerre komoly és mégis bohém férfi illat. Tartós, megfelelő hatótávú, természetes hatású illat. Az a fajta parfüm, amit egyszerűen jóérzés viselni.

Parfums De Marly Kalan EDP

Parfums De Marly Kalan EDP
2020. július 25.

Végre valami más, mint az összes többi PdM, mégis annyira alul van értékelve. Soha többet nem hagyatkozom annak a bizonyos nemzetközi parfümoldalnak az értékeléseire, hiszen ha valahol, ott kiválóan működik a csordaszellem.
Nem az a biztonságos, (ugyanakkor magas minőségű), de azért mégis designer vonal, amit ez a brand követni szokott. Ez merőben más.
Tulajdonképpen ez olyan, mintha a BR540 férfiasított verziója lenne. Ez kimondottan férfiaknak készült, férfi parfüm.
Hihetetlen, hogy ez a parfüm nem tartalmaz fenyőgyantát, mert közben úgy érzem, mintha lenne benne. Már ott tartok, hogy jelenleg a brand legjobb parfümje számomra a Kalan. Egyelőre képtelen vagyok betelni vele.
Nagyon tartós, kiváló a parformance-sza és a hatótávolságára se lehet panasz. Meleg időben is nagyon jól teljesít, de valóban a 20 fok körüli hőmérséklet a legkedvezőbb a Kalan számára.