Rhodesian Ridgeback

Regisztráció dátuma: 2014. december 12.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2014. december 12.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Fragrance Du Bois - Santal Complet

Fragrance Du Bois - Santal Complet
2022. augusztus 12.

Ahogy azt előttem már többen is leírták, csodaszép illat. (Akkor is, ha full női. illat.) Kíváncsiságképpen kipróbáltam. Rajtam 5 percig, ha tartott. Amit nem bántam, mert szerintem 100% női illat. Viszont bejött az, amit már a legtöbb FdB parfümnél tapasztaltam: ahhoz képest, hogy pofátlanul túlárazott, némi elfogultsággal együtt is csak alig közepes a tartóssága. Teljesítménye így pedig, szinte nincs is neki. Odáig oké, hogy nem minden drága parfüm nukleáris fegyver, de ezen az áron szerintem minden parfümszerető ember elvárja, hogy ne váljon egy parfüm pár óra alatt bőrközeivé, mert az bárhogy nézzük; kidobott pénz. Egy alacsonyabb árkategóriájú parfümért is az.... nem hogy egy luxusparfümért.

Xerjoff MV Agusta

Xerjoff MV Agusta
2022. augusztus 6.

Xerjoff-ban még nem csalódtam. Ezért is a kedvenc illatházam. Ez a parfüm azonban még engem is meglepett. Teljesen egyedi és lenyűgöző alkotás. Lényegében ez volna az abszolút bőr, az írisz és a tömjén szerelmeseinek valóra vált álma.
Az egész illatot áthatja egy a luxusautókra jellemző bőrillat. Nem árt hozzá kiöltözni. Nem egy hétköznapi illatról van szó. Nem mondanám uniszexnek. Szerintem erősen maszkulin illat.
Ha szereted a bőrt és az íriszt, akkor ettől a mennyországban kötsz ki. Máskülönben nem a te illatod.

Fragrance Du Bois Oud Bleu Intense

Fragrance Du Bois Oud Bleu Intense
2022. augusztus 3.

Ez az egyik kedvencem a FdB-tól és számomra ilyen egy igazi signature illat, de az ára miatt valószínűleg soha nem lesz a gyűjteményem része.
Azt szeretem benne a legjobban, hogy nem az a tipikus nyári parfüm. Az összetevői alapján nem is gondolnánk, hogy nyári illat, pedig olyan jó frissítő és hamisítatlan nyári csodaszer. A legtöbb FdB parfümmel ellentétben ez valóban tartós. Rajtam 10 órát is kibír ebben a nagy melegben és inkább férfias illat. (Semmi nőieset nem érzek benne.) Összességében egy csodás és kivételes aquás oud illat. Szó szerint a kék színt látom, amikor ezt az illatot megérzem. Csak sajnos az ára már az a kategória, amiért nem áldoznék annyit egy parfümért.