Rhodesian Ridgeback

Regisztráció dátuma: 2014. december 12.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2014. december 12.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Ormonde Jayne Ormonde Man

Ormonde Jayne Ormonde Man
2020. január 25.

Ez a parfüm lenyűgöző módon van megalkotva. Nincsenek rá szavak. Egyszerűen hibátlannak tartom. Maga a művészet.
Érezni lehet, ahogy váltakoznak az illatakkordok. Fenyős-borókás, meleg nyitás után, üde borsos, fűszeres, kardamonos átmenettel, nem túl intenzív, de eléggé érezhető, citrusos leszáradással és közben kezd kibontakozni a parfüm valódi illata. Egy finom, zöldes, fás, kicsit gyantás, krémes kompozíció. Semmi WC illatosító hatás, ami általában először beugrik nekem a karácsony után a fenyőről, mint illatról. Elegáns és alkalmi. A tartóssága rendben van. A hatótávolsága közepes.

Parfums de Marly Carlisle EDP

Parfums de Marly Carlisle EDP
2020. január 24.

*Sírok a nevetéstől.* Mindezt malvada értékelésén. Mindenesetre feldobta a napom ez a hozzászólás.
Még férfi szemmel is kiábrándító az az úriember, akit leírt. A gazdagságot leszámítva, de nem szeretnék majd rá hasonlítani. Bízom benne, hogy (ha megélem) több hajam és méltóságom lesz majd annyi idős koromra.) De ennyit rólam.
Nekem ez az illat inkább tetszik és bár csak mintát rendeltem belőle, tudnám hordani, de ha gazdag lennék se venném meg magamnak.
Gazdagnak gazdag illat, viszont nincs ebben semmi méltóságát vesztett, vénemberes illat. Mindenképpen 25 év felett ajánlanám. Nem tudom, miért, de már első szaglásra, bekötött szemmel ki tudnám találni, hogy egy Parfums de Marly illatról van szó. Nálam ez most valahol a középmezőnyben végezne a PdM illatai között. Nem rossz, hiszen gazdag, komplex, erős hatósugárral, erős tartóssággal rendelkező parfüm. Szerencsére nem érzem benne az OUD-ot, amit ki nem állhatok. Egy erős négyes.

John Varvatos Artisan Pure EDT

John Varvatos Artisan Pure EDT
2020. január 20.

A legtöbb John Varvatos illattal van egy alapvető problémám. Habár nagyon jó az illatuk, nincs projekciójuk, 0 a tartósságuk és egyszerűen idejük sincs kibontakozni, mert hamar bőrközelivé válnak. Az Artisan Pure messze a legjobb, legtartósabb illat ettől az olcsó designer márkától. Csak azért írtam ezt a szóösszetételt, mert ahhoz képest meglepően szép, természetes az illata.
Egyébként hamisítatlan kánikula illat. Rekkenő hőségben elképesztően jól működik. Tiszta, friss, citrusos, kicsit a narancsos teára emlékeztet az illata.