Rhodesian Ridgeback

Regisztráció dátuma: 2014. december 12.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2014. december 12.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Initio Parfums Prives Oud for Happiness

Initio Parfums Prives Oud for Happiness
2024. február 25.

A gyömbér + oud combo valami hihetetlen jó. Mégis ez a parfümje a branden belül annyira alulértékelt. Ennek talán az lehet a legfőbb oka, hogy az Oud for Greatness előtte nagyon magasra tette a lécet. Annyira, hogy korunk egyik népszerűbb niche parfümjévé vált. Az Oud For Happiness nem lett népszerű, de nekem legalább annyira tetszetős, mint az OFG.
Az illatjegyek, amelyek már az első fújás után mosolyt csalnak az arcomra, egyértelműen a bergamot, a gyömbér és az édesgyökér, majd a vanília. Érzek még benne valamilyen titokzatos télies, ünnepi fűszert is, de nem tudom pontosan meghatározni, hogy mi az, ami olyan jól keveredik az édesgyökérrel. A lényeg, hogy, amint magamra fújom, már dudalom is a “Clap along if you feel like a room without a roof, because I'm happy” c. dalt. Tartós, kellemes, határozottan férfias. 4,5 csillag.
Olvastam, hogy sajnos hamarosan megszüntetik a gyártását.

Jean Paul Gaultier le Beau le Parfum

Jean Paul Gaultier le Beau le Parfum
2024. február 9.

A Le Beau Le Parfum egy nagyon jól sikerült parfüm napjainkból, amit rengetegen fognak a körülötted lévők dicsérni.
Az én orrom már a “magasabb szintű”, niche parfümökhöz van szokva. Gyakrabban is használok niche parfümöket, mint designert, de valamiért a körülöttem élők (családtagok, haverok, munkatársak) sokkal jobban méltatnak, ha designer illattal vagyok befújva. Ahogy azt pár nappal ezelőtt is tapasztaltam, amikor is ezt használtam.
Remek kókuszos, édeskés, trópusi illat, ami szerintem egész évben működik, pedig az első fújás után az lehet a benyomás,, hogy ez egy tiszta nyári frissesség. Az illat egész nap megmaradt a bőrön és a ruhán; férfias, de krémes, kókuszos, illatot hagyva maga után.
Mindennapi illatként tökéletes, de pozitív értelemben véve. Az egyetlen bibi vele, hogy szerintem egy bizonyos korhatárhoz kötött; vagyis 28-30 fölötti férfiaknak már nem illene.

Loumari Noble Cavale

Loumari Noble Cavale
2024. január 27.

Meg is van az év első nagy kedvence. Az parfüm különleges és fantáziadús összetevői hozzájárulnak az illat nagyfokú vonzerejéhez. Az ára egyáltalán nem mondható olcsónak, de cserébe a 100 ml-es üveg tartalma, lenyűgöző hatótávolsággal és rendkívüli hosszú élettartammal bír, Emelett esztétikailag is nagyon szép az üveg. A 21. századi, aromás illatok kedvelőinek kifejezetten ajánlott. Van némi párhuzam a BR540-nel. Én inkább a Kalanhoz hasonlítanám, csak ez attól sokkal jobb, vibrálóbb, élénkebb. A felfújástól kezdve, a leszáradásig ez az illet egyszerűen ragyog.

1 MÁRKA