Rhodesian Ridgeback

Regisztráció dátuma: 2014. december 12.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2014. december 12.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Initio Parfums Oud for Greatness

Initio Parfums Oud for Greatness
2021. július 28.

A fentebb olvasható kis leírás nem túlzás. A névválasztás is telitalálat. Valóban gyönyörű,illat, viszont nagyon nem értek egyet azzal, hogy "uniszex parfüm". Valaki árulja már el, hogy az illat melyik szakaszában hat nőiesnek?! Szerintem az Initio legférfiasabb darabja.
100%-ban férfi parfümnek gondolom. Egy pillanatnyi szakaszában sem veszek észre benne semmit, amitől uniszex lehetne.
Egy dubaji, vagy rijádi olajsejknek, hercegnek ilyennek képzelem az alapillatát. Nagyon aromás, fűszeres, földes, de nagyon kellemesen végig érezni lehet az Oudot.
Oudot viszont ilyen formában még soha nem szagoltam. Eredeti illatnak gondolom. Sokak szerint a BR540 férfi verziója.
Legfeljebb népszerűségében és minőségében. Tartósságban, utóhatásban, hatótávolságban igazi nukleáris fegyver.

Maison Francis Kurkdjian Oud

Maison Francis Kurkdjian Oud
2021. július 27.

MFK Oud sorozatának szerintem legjobb, legszebb, leghordhatóbb darabja. Uniszex, de szerintem inkább férfi irányba hajlik. Szerény véleményem szerint ez és az Oud Extrait, amik valóban uniszexek, vagy inkább férfiasabbak, míg az OUD sorozatának többi darabja határozottan nőknek lettek megalkotva.
A legjobb az egészben, hogy ez egy olyan OUD parfüm, hogy azoknak való, akik nem szeretik az OUD alapú parfümöket.
TF Oud Woodjához tudnám hasonlítani csak ez sokkal fásabb, kevésbé édeskés.

Fragrance One Office For Men

Fragrance One Office For Men
2021. július 25.

Ez a Sauvage & Aventus wannabe tulajdonképpen az Urban Feel Salvatore Ferragamo, csak niche árban túlárazva és valamivel jobb minőségben.
Biztos volt az a pénz, amivel az a ripacs "paprikajancsi" meg tudta fűzni Morillast, hogy kreáljon neki méregdrágán, hadd legyen egy saját brandje, amivel a naiv feliratkozóit le tudja gombolni. Kell az újabb Ferrari!
Egyébként nem rossz illat és jó a tartóssága is, de kb. minden 3. mainstream parfümnek ugyanilyen, vagy legalább hasonló az illata. Niche áron?! Jó vicc!
Egy húszasnál nem nem ér többet.