Rhya

Regisztráció dátuma: 2016. április 13.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. április 13.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Mossa Regeneráló Éjszakai Krém Szederrel És Omega 3-6 Zsírsavakkal

Mossa Regeneráló Éjszakai Krém Szederrel És Omega 3-6 Zsírsavakkal
2017. július 26.

Éjszakai hidratálót kerestem, ami nem annyira nehéz így nyárra, mint az Ultrabland, és azt hiszem sikerült megtalálnom az igazit.
Elsőre kicsit furcsa illata van, de megszokható. Nem nehéz a bőrnek, gyorsan beszívódik.
Reggelente szeretek a tükörbe nézni, amióta Mossát használok.

Neha Természetes Hennapor

Neha Természetes Hennapor
2017. február 9.

Most már lassan négy éve hennázom ezzel a hajamat, itt volt az ideje véleményt is írni.
Nagyon sok receptet kipróbáltam az évek során, mire megtaláltam azt, amelyiket az én hajam a legjobban szereti. Mivel a hajam olyan seszínű sötétbarna jellegű, így tűzvörös soha nem lesz a végeredmény, viszont sikerült egy kellemes élénk mahagóni árnyalatot elérni.
A hennát kamilla teával, nagyon kevés szegfűszeggel, almaecettel, ricinusolajjal, kókuszolajjal és rózsavízzel keverem, majd hagyom legalább 12 órát állni. Utána egy kevés forró víz, hogy kenhető legyen, és mehet a hajra, én nem mosok előtte hajat, hanem száraz hajra kenem, úgy könnyebben kezelhető. Igazából pakolásként használom, így legalább három és fél órát van a hajamon, ill. szemöldökre is használom.
Állandó lakója a pipereszekrényemnek :)

PuroBIO Cosmetics Könnyű BB-Krém

PuroBIO Cosmetics Könnyű BB-Krém
2017. február 9.

Nem volt egy könnyen induló barátság, de végül elválaszthatatlanok lettünk.
Nagyon nehezen tudtam eldolgozni a bőrömön, és volt, hogy feltűnően beleült a pórusokba. Végül az ecsetem leváltottam vizes alapozószivacsra, és azóta csodákat művel a sminkemmel, nem is használok emellé mást, csak egy kis púdert.
Kevés elég az egész arcra, és nem érzem úgy, hogy fullad alatta a bőröm. Tükörbe nézve pedig nem egy maszk néz velem szembe.
Biztosan újra fogom venni :)