Rhya

Regisztráció dátuma: 2016. április 13.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2016. április 13.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Lush Devil's Nightcap Parfüm

Lush Devil's Nightcap Parfüm
2021. március 8.

A Karma volt az első parfümöm a Lushtól, amikor elkezdtem keresni az első CF parfümömet. Nagyon sok véleményt olvastam róla, kapott mindent, hideget és meleget, de úgy döntöttem, bevállalom, ennek már jópár éve. És azóta is velem van.
Időközben megismerkedtem a Lush többi parfümjével is, és valahogy egy nagy csalódás kivételével mindegyiknek meglett a helye az életemben.
A Karma: jóban-rosszban velem volt az elmúlt években, amikor az életem úgy döntött hogy mennyire buli, ha a forgatókönyv kicsit olyan lesz, mint a hullámvasút, nehogy unatkozzak. Ő az én softrock énem, Pat Benatar és Journey, pozitív energia onnantól kezdve, hogy magamra fújom reggel.
Rajtam elég narancsosan bontakozik, míg végül kellemes kicsit fűszeres illatá szelidül, hogy aztán egész nap körülöleljen.
A Devil's nightcap: a boszis énem. Kincsként őrzöm, amióta megszűnt, majd bár most újra lehet kapni, de mellbevágó áron. Egyszer összespórom rá a pénzt, hogy ne fájjon az az összeg, addig viszont ez a rajtam kezdetben elég maszkulin, fás illat később finom zsályás, púderessé szelidülve akkor jön le a polcról, amikor úgy érzem, ideje egy kis "boszizásnak".
A Smuggler's Soul: a sportos énem, ált. most ő és a What would love do a napi kísérőim, hangulattól függően. Vele bújik elő a lustaságból a futni vágyó énem, ilyenkor előfordúlnak azok a csodák is, hogy nem én fáradok ki kutyasétáltatás közben, hanem az ördögfiókáim. Sajnos már nem lehet kapni.
A What would love do: a bújós énem, rajtam valahogy nagyon kellemes púderes lesz, a levendulát pl. egyáltalán nem is érzem benne. Az otthonmaradós, kandalló előtt ülős, olvasós illat, előveszek egy könyvet, és hagyom, hogy elvarázsoljon egy másik világ.
A Goddess: a minden egyben, az alkalmi parfümöm. Ő a kis feketém, a korlátlan pozitív energia, a nem mindennapi, tökéletes sminkes, Díva-énem. Nem igazán tudtam még teljesen megfogni, hogyn működik a bőrömön, mert szinte minden alkallommal másképpen viselkedik, hol inkább a szantált érezni, hol picit a rózsát.

Lush What Would Love Do? Parfüm

Lush What Would Love Do? Parfüm