Ria94

Regisztráció dátuma: 2018. március 28.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2018. március 28.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Schauma Fresh It Up! Sampon

Schauma Fresh It Up! Sampon
2018. május 29.

Update: Oké, változott ez-az. A zsírosodáson SEMMIT nem segít, aki amiatt venné, ne tegye, felesleges. Ezen kívül csúnyán kipattogott tőle a hátam, nem győzöm állandóan felkötni a hajam, hogy ne érjen a bőrömhöz, legalább míg elfogy ez a sampon, mert kidobni smucig vagyok. Levonok érte egy csillagot, semmiképp sem veszem újra!

Még csak pár hete használom, de eddig pont ugyanolyan, mint a többi. Előnyök: jól habzik, használat után finom illatú a hajam, nem korpásít, nem irritál, a fejbőröm sem viszket tőle, ami nagy szó. Hátrányok: nem sikerült vele kitolnom a hajmosást, ugyanúgy kétnaponta mosnom kell, mosás közben furcsán erős citromillata van (lehet, ez csak nekem hátrány, bocsi).
Használom továbbra is, mert semmivel nem rosszabb, mint bármi más, amit eddig próbáltam, de a gyors zsírosodáson nem segített. Ha mégis változik valami, visszatérek frissíteni.

Balea Dusche & Creme Granatapfel & Pfirsichblüte

Balea Dusche & Creme Granatapfel & Pfirsichblüte
2018. május 3.

A változatosság kedvéért vettem, kedvelem a balea tusfürdőket.
Pont annyit tud, amennyit az áráért elvárhatunk, jól habzik, nekem nem szárítja a bőröm (de pl. anyukámnak, akinek kicsit érzékenyebb, már igen), törölközés után is még sokáig érezni az illatát.
Apropó, illat! Gyerekkoromban volt az ún. gömbrágó, gyümölcsös, színes, bár gyerekszájnak nagy, kemény, nagyjából az ötödik rágás után pedig már semmi íze... Na, ennek a tusfürdőnek pontosan ugyanolyan az illata, mint a gömbrágónak! Édes, cukros, gyümölcsös, tutti-fruttis. Imádom! :)

Batiste Cherry Dry Shampoo

Batiste Cherry Dry Shampoo
2018. április 22.

Miután elhasználtam a Blush-t, úgy döntöttem, kipróbálom ezt is, nem lehet olyan nagy a különbség. És de.
Pro: nagyon aranyos a csomagolás. :) Az illat gyümölcsös, bár túl sok köze szerintem nincs a cseresznyéhez. Elég belőle kevés is, hogy javítson.
Kontra: Az illata, bár nem rossz, már kicsit sok. A hatása messze elmarad a Blush mellett, mert míg azzal két nappal még kitoltam a hajmosást, ezzel már a használat napjának végére olyan zsíros lesz a hajam, hogy csak pislogok.
Mivel a tartósság számomra fontosabb, mint a cuki csomagolás, kénytelen vagyok lepontozni. Sajnos nem vált be, elhasználom, ha már megvettem, de ezentúl biztosan nem váltogatok Batiste és Batiste közt se olyan bátran.