riatai

Regisztráció dátuma: 2015. február 12.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. február 12.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Hypnotic Poison Eau Secrete

Hypnotic Poison Eau Secrete
2021. november 25.

Ő is egy gyönyörűség. Számomra túl citrusos nyitány után viszonylag hamar visszaköszön a már megszokott HP illat, de itt nincs mandula, nincs olyan lágyság. Ettől függetlenül a vanília miatt tudja hozni azt a szépséget, amit “ titokban” vártam is. A jázmin frissen / fűszeresen tartja. Ha nem tudnám, hogy nincs benne, rózsaszín borsra is tippelnék. De ahogy utána olvastam, nem láttam, hogy volna benne. Mindenesetre egy finom fűszeres-vaníliás őszi illat. Kb.5-6 órát bír, ami szerintem nagyon jó. Én 4-5 óra után szinte mindenből újra fújok.

Chanel Allure EDT

Chanel Allure EDT
2021. november 19.

Elegáns, komoly illat. Olyan harmóniában vannak az összetevői, hogy nem tudnám megmondani mit érzek ki belőle. Úgy érzem, nem nyomja el egyik a másikat. Összeállnak egy kompozícióvá. Nem hivalkodik, nem harsog, csak szépen körüllengi viselőjét. Ő már a sokadik Chanelem és nem bánom, hogy nem vele kezdtem. Valószínűleg akkor még nem tudtam volna ennyire értékelni. De most annál inkább. Rajtam szép egyenletes illat.

Dior Hypnotic Poison EDP

Dior Hypnotic Poison EDP
2021. november 19.

Hogy-hogy, hogy nem.....engem is hipnotizált. Túl édes, túl mandulás. Alapvetően nem is szeretem a mandulát. Nem is értem, mit akarok én ettől az illattól. De kb. 5 ml elfújkálása után is azt tudod mondani, hogy nem ereszt. November tökéletes időszak a számára. Nagyon szépen visszaadja ez az időjárás. Kiérzek mindent, amit kell. Több és mélyebb egy süti illatnál. Annál tartalmasabb. Érzem a jázmint és a narancsvirágot is. Nagyon szép kompozíció. Ő az új kedvenc.....Elég tartósnak is mondható. Gyanítom, hogy idén sokat fogom fújni.