riatai

Regisztráció dátuma: 2015. február 12.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. február 12.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Yodeyma Rinascere EDP

Yodeyma Rinascere EDP
2020. július 10.

Nagyon jó kis " inspiráció ". Az első 5-10 percben még van különbség, de utána esetleg akkor fedezhető fel eltérés, ha kimondottan teszteli őket valaki. (egyik kezén Gabrielle, másikonn Rinascere) Ha másokon érezném, lehet nem mondanám meg, melyik-melyik. Ki tudja, mit tesz hozzá a saját bőrre. Szóval ügyes nagyon! :)

Artdeco High Performance Lifting Alapozó

Artdeco High Performance Lifting Alapozó
2020. július 3.

Alapvetően nem szeretem az alapozókat, de mivel már nem olyan a bőröm, mint 14 éves koromban, kénytelen vagyok használni. Lassan már nem elég a BB krém.... :D Inkább csak az egységes felület, mintsem a bőrhibák miatt. Ellenben ráncok azok vannak. De dícséretére legyen mondva ennek az alapozónak, nem ül bele a ráncokba, kihangsúlyozva azokat, hanem tényleg fed. Nyilván teljesen elfedni nem tudja, de sokat javít. Meg vagyok vele elégedve és sokáig elég. Nem kell sokat használni belőle. Bár én szivaccsal dolgozom el. Megérdemli az 5 csillagot. :)

Isana Q10 Maszk Ráncok Ellen

Isana Q10 Maszk Ráncok Ellen
2020. június 23.

Meglepődve tapasztaltam, hogy tényleg jó. Szinte semmit nem vártam. Sokkal drágább kencéket is kentem már fel és az eredményük : halottnak a csók. De ez legalább valamit tényleg mutat. Nekem jópár alkalomra elég egy darab. Szóval az árát maximálisan megéri. Sőt!!!