Riccah

Regisztráció dátuma: 2014. május 25.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. május 25.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Curaprox CS 5460 Ultra Soft Fogkefe

Curaprox CS 5460 Ultra Soft Fogkefe
2020. október 31.

A legjobb fogkefe, amit eddig használtam, nagy nehezen beszélt rá a párom és hálás vagyok érte neki! <3
Nem bántja a fogínyemet, szépen takarít, puha és alapos. :-) Azóta nem vérzett és nem gyulladt be a fogínyem.
Kicsit változott a fogmosási technikám, egy ideje körkörösen mosom a fogaimat, de még az olcsó soft fogkefe is széttépte az ínyemet, ez nem tesz kárt benne.

Natura Siberica Wild Herbs And Flowers Élő Vitaminok Testre és Hajra

Natura Siberica Wild Herbs And Flowers Élő Vitaminok Testre és Hajra
2020. október 31.

Elég sokoldalú segítséget ígér és tényleg segít is! A napártalomtól elég sokszor piros színben pompázott a nyakam, mióta ezzel fújkodom, azóta egységesebb bőrtónusom van az adott területen. Ugyanezt tudom elmondani a felkarjaimról, amik a beadott inzulintól márványosan vöröses színűek időnként, javított azok minőségén is, a tapintásukról nem is beszélve! Az arcom és a hajam is szereti. :-) Még a hajas fejbőrömre is szoktam használni időnként, nyugtatja, ápolja. Könnyű kis fluid, ami nyugtató, üde érzetet hagy használat után. :-)

Natura Siberica Loves Latvia Testápoló

Natura Siberica Loves Latvia Testápoló
2020. október 31.

Nagyon könnyű, kellemes textúrájú, kicsi érdekes illattal rendelkező krém. :-) A száraz bőröm nagyon szereti, nem hagy semmilyen zsíros érzetet maga után és tényleg selymes lesz utána.

1 MÁRKA

3 ÖSSZETEVŐ