Rin2

Regisztráció dátuma: 2018. január 3.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2018. január 3.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Plantur 21 Nutri-Koffein Sampon

Plantur 21 Nutri-Koffein Sampon
2018. augusztus 22.

Nem tudom mi történhetett, de elkezdett hullani a hajam. Soha nem fordult velem elő ilyen így eléggé megijedtem. Aztán anyósom ajánlotta, neki a plantur 39 van.
2 hónapja kezdtem el használni, megszűnt a hajhullás, már csak kb 2-3 szál hullik ki. És még mindig van a tubusban. Anyósomnak szintén bevált. 5*

(Bár nekem is zsírosítja a hajam, de mindig is ilyen volt úgyhogy emiatt nem pontozom le.)

Tartós Szempillagöndörítés

Tartós Szempillagöndörítés
2018. augusztus 22.

Szerettem volna valami "mást" nyaralás előtt. Műszempillát semmiképp nem akartam, macerásnak tartom.. Gondoltam kipróbálom ezt az úgy nevezett "szempillaliftinget". Jövőhéten lesz egy hónapja, hogy ilyet csináltattam. Persze, ez csak az én tapasztalatom, másnak lehet bevált. 7000 forintot fizettem érte, de jobb lett volna ha inkább ezt a pénzt megtartom magamnak..
Amikor elkészült eléggé csalódott voltam, persze, aki csinálta felé ezt nem mutattam. Nem úgy nézett ki, mint amiket megosztott képeket. A jobb szememen levő pillák konkrétan belefordultak a szemhéjjamba és eléggé rondán néztek ki. Ez így 1 hónap elteltével sem változott, teljes tragédia az egész. Teljesen összevannak ragadva, kócolódva és hullanak is. Ezelőtt nem volt ilyen problémám. Ráadásul senki nem vette észre a változást, így visszagondolva inkább hálistennek..

A lényeg, hogy soha többet szempillalifting! SOHA!

Eveline S.O.S. Körömlakk Törékeny és Repedezett Körmökre

Eveline S.O.S. Körömlakk Törékeny és Repedezett Körmökre
2018. január 22.

UPDATE* 10 napja használom folyamatosan. A körmöm kifehérítette a kezemen és lábamon is! A körmeim elkezdtek erősödni, a kinézetük is egészségesebb lett.

Itteni vélemények alapján vettem meg. Ma van az első nap amikor felkentem, de muszáj volt rá valami színes egy ideig mert tényleg nagyon rondák a körmeim. (Több mint 1 évig volt műkörmöm..) Nem tapasztaltam büdöset, én sima körömlakk illatot érzek.