Rina378

Regisztráció dátuma: 2013. november 9.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. november 9.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem
Krémmániás vevő: 2 vétel Megnézem

Difeel Prémium Hajolaj E-Vitaminnal

Difeel Prémium Hajolaj E-Vitaminnal
2019. október 24.

Számomra a hajpakolásomba keverve vált be a legjobban (a garnier hair food banános pakolását használom, amivel önmagában nem vagyok megelégedve).
A hajam a (véletlen egyszeri) szőkítéstől iszonyatosan száraz, kócosodásra hajlamos szénakazallá változott viszont ha ezt az olajat használom legalább aznap szép fényes és puha lesz a hajam ( csodát nem várok, eddig egyik termék sem nyújtott ennyit).

Lush Ultrabland Arctisztító

Lush Ultrabland Arctisztító
2018. augusztus 12.

Az illatát nem kedvelem de meg lehet szokni. Sminklemosás szempontjából az egyik legjobb termék amit használtam. Néha hidratálóként is felkenem vékony rétegben de a kombinált bőrömre nekem sok ( télen viszont hasznos lesz).
Összességében szeretem, tehát nem akarom lepontozni főleg,hogy szárazabb bőrre áldás lehet. Viszont sima sminklemosóként használva kicsit borsos az ára.

Matrix Biolage Exquisite Oil Tamanu Blend Strengthening Treatment

Matrix Biolage Exquisite Oil Tamanu Blend Strengthening Treatment
2018. június 15.

Kevés is elég belőle tehát elég gazdaságosnak bizonyul. Hajmosás előtt és után is egyaránt használható, ahogy ígéri is a termék ;nem nehezítette el a hajam illetve nem is zsírosodik tőle gyorsabban ha hajmosás után használom,annak ellenére sem ,hogy sajnos vékonyszálú hajjal rendelkezem.
Használata után a hajvégeim olyan puhák mintha csak fodrásztól jöttem volna és az illata is kellemes :).
Az összetétele nem a legszebb.

1 ÖSSZETEVŐ