ritair

Regisztráció dátuma: 2018. május 8.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. május 8.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Clinique Superdefense CC Cream SPF30

Clinique Superdefense CC Cream SPF30
2018. május 8.

Csodálkoztam, hogy ilyen sok negatívabb véleményt találtam róla, mert nekem nagyon tetszik. Nyárra kerestem egy olyan terméket, amit magammal vihetek a nyaralásra alapozó helyett, és szerintem erre a célra tökéletes ez a CC krém. Van egy kis fedése, de tényleg minimális, inkább csak egységesíti a bőrfelszínt. Az SPF30 már önmagában is elég, és egész jól hidratál is. Azért persze kell alá hidratáló, különben eldolgozni is nehezebb. Alapból kicsit túl fényesnek találom a finishét, de egy kis púderrel már tökéletes. Mikor megláttam a light árnyalat színét (a very light sajnos nem kapható), megijedtem, hogy túl sötét lesz nekem, de felkenve tökéletesen megfelel a világos bőrömhöz, pláne a nyári színemhez, márpedig úgyis nyáron tervezem használni.

Nivea Q10 CC Krém

Nivea Q10 CC Krém
2018. május 8.

Alapvetően megbántam, hogy megvettem, mert a világosabb árnyalata is túl sötét a bőrömhöz, ráadásul szinte egyáltalán nem fed. Még csak nem is egységesíti a bőrfelszínt, inkább csak csillog tőle, mint egy diszkógömb. Az egyetlen pozitívuma a finom, klasszikus Nivea illat, de alapvetően nem az illatáért vesz az ember CC krémet... Az egyetlen, amire használom, és amire viszont jól működik, az az, hogy az alapozómhoz keverek belőle egy kicsit a természetesebb fedésért és krémesebb állagért.

Clinique Pop Matte Lip Colour + Primer

Clinique Pop Matte Lip Colour + Primer
2018. május 8.

Az egyik Clinique ajándék neszeszerben kaptam belőle egy mini verziót, ami azóta is mindig a táskámban van. Nagyon szép, élénk színű, tartós, de nem szárítja ki az ajkakat. Nagyon szeretem a Clinique ajaktermékeit, a Chubby Stick Intense mellett ez is kedvenc lett.