ritajababaja

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 3.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 3.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Avon Clearskin Blackhead Clearing Daily Cleanser

Avon Clearskin Blackhead Clearing Daily Cleanser
2013. május 28.

Nekem nem annyira vált be. Elhasználtam egy tubussal, de nem nagyon használt. Az illata jó, a szemcséi is elég jól radírozzák a bőrt,de valahogy nem az igazi nekem. A 3-ik használatkor eltört nekem is a kupakjának a tekerő része, így nehéz volt használni. :( Olvastam, több mindenkinél tört el ez az új szériás tekerős kupak :/ :) Jó lenne, ha ezen változtatnának egy kicsit,hogy tartósabb legyen! :)

Sunfleur Bőrmegújító Arcradír

Sunfleur Bőrmegújító Arcradír
2013. május 28.

Én szeretem, már a második tubussal használom. Most vettem a 3-ikat, mert le volt árazva a Müllerben. :) Én szeretem az ilyen szemcsés lemosókat, mivel miteszeres a bőröm néha zsíros hatást is érzek rajta. Ha ezzel mosom, utána szinte érezni a bőrömön a változást. Tiszta pórusok és sima bőrt eredményez, nem szárít. Reggel és este is átmosom az arcom vele.Nekem bevált, és árban is elfogadható. (Általában Müllerben veszem ott 850 Ft körül van. Én is szétnyírbáltam az első tubust, megnézzem mennyi marad az alján, de nekem nem maradt az alján semmi, kiürült teljesen.)

Avon Skin So Soft Gyantaszett Arcra Tajtékvirággal

Avon Skin So Soft Gyantaszett Arcra Tajtékvirággal
2013. május 28.

Nem rég rendeltem meg.Kicsit tartottam tőle, hogy milyen lesz. De az első használatkor sikerült leszedni a pihéket.Méretre vágtam én is,így maradt még belőle másik alkalomra is.A gyantától kicsit ragad ugyan a bőrünk használat után, de a kendővel áttörölve, meg én egy kis babaolajjal is rásegítve szedtem le a maradék gyantát. Nem pirosodik ki a bőr tőle, nem irritáló. Én meg vagyok vele elégedve.