riteia92

Regisztráció dátuma: 2021. március 13.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2021. március 13.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Victoria's Secret Very Sexy Now Beach EDP

Victoria's Secret Very Sexy Now Beach EDP
2021. május 16.

Édes, narancsos...kb két és fél percig, aztán huss, úgy elillan mintha soha magamra se fújtam volna. Én kókusz illatot nem érzek, csak narancsot, de azt se sokáig.

Beyoncé Heat Wild Orchid

Beyoncé Heat Wild Orchid
2021. május 16.

Isteni finom illata van, viszont a tartóssága úgyis botrányos ha bőrre és ruhára is egyaránt fújkálok legalább 3-at, 3-at. Öt percig se tart. Itthon befújom magam, kimegyek a buszmegbe, már semmit nem érezni. Mindennapos használatra szántam volna, de nem akarok mindennap semmilyen illatú lenni, azért nem ezért veszem én a parfümöket drága pénzért hogy befújom magam és öt perc múlva semmi, míg mások meg illatoznak körülöttem a jobbnál jobb és finomabbnál finomabb parfümökben. Nem hiszem el hogy ennyire szerencsétlen vagyok, a legtöbb parfümöm 5 perces teljesítményű, ami meg ne adj isten mégis tartós az meg kis idő után átvált undorító karcos, fullasztó alkoholos műanyag illatba. Olyan kár hogy nem tudom megtalálni azt a parfümöt ami finom és még két órával később is ugyanúgy finom és nem vált át valami borzalomba (most rád célozgatok La vie est belle...).

Estée Lauder Bronze Goddess Eau Fraiche 2019 EDT

Estée Lauder Bronze Goddess Eau Fraiche 2019 EDT
2021. április 9.

Isteni finom illata van, igazi naptejes, kókuszos, nyárias illat és inkább a tejes felé húz mint az édes felé. De mivel skinscent így az illat tartóssága a nullával határos. Komolyan, a fél üveggel magamra locsolom és fél óra után már semmi nem érződik, és lehet a fél órával még túl sokat mondtam.
Aki teheti inkább vegye meg a parfüm változatát és ha azt nagyon erősnek találja akkor álljon meg egy fújásnál, nem kell nyolcvanszor fújni. De én ezt a skinscent változatot rettenet gyengének érzem, ráadásul piszok borsos ára van. Nem is tudom vettem-e ilyen drágán testpermetet...merthogy ez konkrétan az. El fogom használni, mert üvegből isteni illata van, de amint elfogy, a parfüm változatot fogom megvenni.