Riti83

Regisztráció dátuma: 2020. június 14.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2020. június 14.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Soolantra 10 mg/g Krém

Soolantra 10 mg/g Krém
2020. július 25.

Évek óta, ezen az oldalon nézek meg minden kozmetikai dolgot,amit megveszek, de most ez a krém ami miatt regisztráltam is! Ez a krém 4 nap alatt csodát tett a bőrömmel. 6 éve küzdök a rosacea azon fajtájával, mikor a pirosság melle apró pattanásszerű csomók tarsulnak. Ennyi idő alatt nem egy bőrgyógyásznál voltam , rengeteg krémet kipróbáltam, egyedül a fogamzásgátló szedése segített, de azt abba kellett hagynom. Teljesen elkeseredtem mert az arcom borzasztóan csúnya lett, minden kezdődött elölről. Az evek alatt probaltam gluténmentesen, tejmentesen étkezni, drágábbnal drágább krémeket vettem. Ekkor talaltam ra a Soolantra krémre , háziorvossal írattam fel es bíztam benne,hogy az egy hónap múlva levő esküvőmre szebb lesz az arcom. De ez a krém felülmúlta a várakozásomat. 4 nap alatt gyönyörűen rendbe hozta a bőröm. Hihetetlen!!! Betartom a használati utasítást hiszen azt írja 3 hónapig kell használni, gondolom a demodex atkákat ennyi idő alatt pusztítja el. Mellé csak hidrofiles mosakodó krémet használok , éjszakára be is kenem vele az arcom, es reggelente használom a Soolantrat. Úgy gondolom ,nek elég a tüneteket kezelni nekem a gyomrommal vannak problémák, ezert en egy probiotikum kúrát is csinalok mellé. Szerintem egyaltalan nem drága, lehet ,hogy csak 30 g, de nem kell vastagon kenni, es egy bőrgyógyászati kezelés, vagy azok a krémek amiket eddig próbáltam sokkal többe kerültek. Én mindenkinek ajánlom, aki küzd a rosacea ezen fajtájával, csúcs ez a krém. Ha hamarabb megtalálom rengeteg csalódástól mentettem volna meg magam, es sok pénzt is spóroltam volna.

Frissítés,nekem 1 hónap után lett az eredmeny az igazi, ez mar 3 hete volt, azóta mar nem is használom es nem jött ki semmi az arcomon,mintha kicserélték volna a bőröm. De egy nap csak egyszer szabad kenni es tenyleg vékonyan. Szóval ha lehetne még több csillagot adnék. Aki elkezdi használni legyen türelmes nekem is kar 1 het utan szebb volt a bőröm, aztan volt egy visszaeses de mondom 1 hónap elteltével tökéletes lett. Szóval türelem kell az az egy hónap!