rizabella

Regisztráció dátuma: 2017. április 20.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. április 20.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás
Megnézem

Dove Maximum Protection Original Clean Krémdezodor

Dove Maximum Protection Original Clean Krémdezodor
2017. december 31.

Csak jókat lehet mondani a termékről. Nagyon kellemes az illata van (tipikus Dove illat), ami egész nap ki is tart, akiármit csinál az ember. Évek óta használom, és azóta nem éreztem magamon kellemetlen szagokat. Soha.
Hajlamos arra, hogy fehér foltot hagy a ruhákon, de ez a probléma könnyen kiküszöbölhető, ha a használati utasításnak megfelelően, este kenjük föl.
Rexona maximum protectionról váltottam erre a termékre, mert az egyetlen jó Rexonás illatot kivonták a forgalomból. Nem bántam meg. A kettő hatékonysága azonos, de az illatok egyértelműen a Dove termékek mellett szólnak.

Rexona Maximum Protection Everyday Fresh Krém Deo

Rexona Maximum Protection Everyday Fresh Krém Deo
2017. december 31.

Kétség kívül verhetetlen dezodorfaja a maximum protection!! Mióta ezt használom, egyszer sem éreztem kellemetlen szagokat magamon. Persze azért izzad mellette az ember (de az kell is a testünknek), viszont akár mit is csinálok, jó illatú maradok. Teljes mértékben megéri az árát, én évek óta csak ezt használom.
Szeret fehér foltokat hagyni a ruhán, de ha a használati utasításnak megfelelően, éjszaka alkalmazzuk, akkor ez is kiküszöbölhető.
A különböző illatváltozatok közül ez volt a kedvencem, de sajnos mostanában nem találom a boltokban.

L'Oreal Paris Pure-Clay Mask Purify & Mattify Treatment Mask

L'Oreal Paris Pure-Clay Mask Purify & Mattify Treatment Mask
2017. április 20.

A miteszereimtől szerettem volna megszabadulni a segítségével, de egy elhasznált üvegcse után ki merem jelenteni, hogy az én bőrömnek semmit sem használt ez a maszk. Az illata tényleg kellemes, viszont felvitel után eléggé csíp. Annyi pozitívumot tapasztaltam, hogy tisztábbnak érzem a bőröm a lemosás után, de látszatra sajnos semmi változás. Se nem mattít, se nem tisztítja ki a pórusokat.