rlathka

Regisztráció dátuma: 2013. szeptember 15.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. szeptember 15.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Panasonic Es- Wd70 Wet N Dry Epilátor

Panasonic Es- Wd70 Wet N Dry Epilátor
2015. június 8.

Nedvesen sose mertem használni, de szárazon nekem bevált. Nem szerettem benne, hogy tölteni kell használat előtt, de nekem a 40 perc elegendő teljes két lábra, illetve a hónaljakra. Személy szerint én csak a dupla nagy fejét használtam, a többit elég haszontalannak tartom... 4 csillagot kap a sok felesleges tartozék miatt és mert hálózatról nem működtethető.

Viszont elhagytam/veszett vagy ott hagytam valahol az enyém töltőjét így használhatatlan... Nessy ha te nem szereted (és persze ha nem használod) én szívesen megvenném a te géped töltőjét, esetlen kompletten az egészet?

MAC Rúzs

MAC Rúzs
2014. május 7.

Néhány hónapja vettem meg az első MAC rúzsomat és hát... A színe csodás, intenzív (Just A Bite, ez egy mélybordó darab), fedése is tökéletes... Vettem hozzá egy Vino névre hallgató szájceruzát is (a kettő kombinációjából született színre vágyam) amíg a ceruzával használtam addig teljesen elégedett voltam a rúzsommal. Viszont kipróbáltam ceruza nélkül is és hatalmas csalódás ért, mert néhány óra elteltével az apró ráncokba "szétfolyt"... Viszont néhány nappal a Just A Bite megvásárlása után vettem meg a Diva nevezetűt (a Diva matt a Just A Bite viszont fényes) és a Diva nem mászott bele az apró ráncokba... Szóval nálam a matt MAC rúzsok tökéletesen a helyükön maradnak, míg a fényesek sajnos nem =/

Később: Az egyik MAC-es lány ajánlotta a PREP+PRIME-ot, ami kifejezettem a rúzs alá való dolog és bejött! A fényes MAC rúzsok ezzel kibírnak nálam annyit, mint a matt testvéreik. A többi rúzs is sokkal tartósabb vele és én még egy picit hidratáltabbnak érzem az ajkaimat tőle, szóval imádom és ennek a primernek köszönhetően a MAC rúzsokat is!

Bourjois Rouge Edition Velvet

Bourjois Rouge Edition Velvet
2014. május 3.

Tegnap vettem meg Pink Pong és Olé Flamingo! színekben és el vagyok ájulva tőle! Matt rúzst kerestem, ami élénk, már-már rikító színű és mivel nem volt kedvem bemenni a városba így hazafelé berongyoltam a Müllerbe és hosszas nézelődés után az egyik eladó hölgy ajánlotta.
Nem tudtam várni, már este kipróbáltam és azóta magamhoz se tértem :) Matt, csodásan intenzív színű és elég tartós is, nálam veri a MAC matt rúzsait, amik eddig vitték a pálmát! Kávézás és cigizés után is hibátlan és ebéd után is alig kellett hozzá nyúlnom! Nem kell ecsettel szórakoznom, mert elég jól használható az aplikátora is, szóval nálam ez hatalmas +pont. Az 5-ös skálán legszívesebben 6-ost adnék neki, ezek után alig várom, hogy hazajöjjön velem a bordós és a piros árnyalatú is!
Nem utolsó az ára sem, szerintem azért amit nyújt ez a termék abszolút korrekt az ára!