rmonika74

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 17.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 17.
Bőrprobléma: Vízhiány

Hugo Boss Deep Red EDP

Hugo Boss Deep Red EDP
2012. október 3.

Az itteni vélemények elolvasása után nem egyszer beszaladtam parfümériákba, s megszaglásztam. Egyből magával ragadott az illat, s biztos voltam benne, hogy meg fogom venni. Eljött a fizu, meg is vettem magamnak. Nagyon sok fajta parfümöt használok, s van aminek valóban egész nap érezni az illatát. Ez illat még mindig nagyon tetszik, viszont rajtam nem tartós, amit nagyon sajnálok, mert ahhoz meg elég drága volt. :(

Aden Cosmetics Körömlakk

Aden Cosmetics Körömlakk
2012. szeptember 26.

Arany csillámosat vettem - Moyrából nem kaptam aranyat. :) nekem 3 rétegben fed szépen, vasárnap este kentem ki alap és fedő lakk nélkül. Ma szerda van, s nagyon elégedett vagyok a tartósságával. 285.-Ftért teljesen elégedett vagyok vele. Szeretem váltogatni a körmeim színét, de hogy minden nap új színt kenjek fel, nnnnaaaa neeem. :)

White Soul EDP For Women

White Soul EDP For Women
2012. szeptember 25.

Sokáig tekeregtem körülötte, nem egyszer visszatértem megszaglászni. nem tudtam hova tenni az illatot, annyira emlékeztett egy régi parfümömre. Aztán rájöttem. JOOP-Femme, a lila Joop, ami egyértelműen női, így egy nagy levegővétel után - mert kicsit azért drágának találtam, de az illata nagyon fogva tartott - megvettem magamnak. majd' egy hónapja 2-3 naponta biztosan használom. Tömény, szúrós, de ugyanakkor nekem kicsit púderes illat is. Elegáns (a csomagolás is) és tartós.