rohodi.mariann

Regisztráció dátuma: 2013. január 13.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. január 13.
Bőrtípus: Száraz

Moyra Gel Coat

Moyra Gel Coat
2016. november 26.

Abszolút kedvenc!
Előny: Olcsó, Tényleg zselés hatás, nagyon gyorsan szárad. NEM KENI EL A NYOMDÁT!
Hátrány: Hamar besűrűsödik és 2-3 nap múlva berepedezik, de lakkhigítóval teljesen kordában lehet tartani, ami nálam nem ment a tartósság és minőség rovására.
+ TIPP: 1.Ha mégis elkeni a nyomdát akkor öntsd át egy lágyabb sörtéjű lakkos üvegbe (Rimmel, RdL, NYC), megfigyelései alapján a merevebb, keményebb sörtéjű ecsetekkel még a lakkozás is nehezebb. 2. Nem nyomom rá az ecsetet a körmömre, hanem csak terelgetem a lakkot az ecsettel.

Kallos Gogo Regeneráló Hajbalzsam

Kallos Gogo Regeneráló Hajbalzsam
2014. július 29.

Balzsamokból ő a kedvenc. Nekem nagyon tetszik hogy hígabb, mint a többi balzsam, sokkal könnyebben kitudom öblíteni. Daurer előtt is használgattam, akkoriban inkább Garnier goodbye damage balzsamot használtam, de dauer után már nemtudta ellátni a feladatát. Immár 4 hónapja használom és teljesen megvagyok vele elégedve.
Az ára pedig nevetséges.

Jollie France Körömlakk

Jollie France Körömlakk
2014. június 20.

Remek lakk. Már vagy 6 éve meg van egy bordó (72) és egy szürke ami lilán irizál (40) állaga, színe semmit nem változott az évek múlásával. Egy rétegben jól fed, gyorsan szárad, szép csillogó, tartós, ecsete nekem nagyon kézre áll és puha, nem merev (csíkozás 0). Van még egy zöld apró csillámos (36) az ecset pont annyi csillámot vesz fel amennyi kell, gyorsan szárad. Télen nagyon sokat használtam, fekete lakkon nekem nagyon szép teljesen beleolvad, egész nap csak bámulnám.

Beszerzésével vannak gondjaim, ahol fellelhető a márka (aluljáró, Sárkány) nincs nagy választék, ami meg van, nagy része elvan színeződve.

Szóval ha valaki tud jó lelőhelyeket ne tartsa magában. :)

1 MÁRKA