RollinPink

Regisztráció dátuma: 2017. március 14.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. március 14.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Tonymoly 7 Days Tatoo Eyebrow

Tonymoly 7 Days Tatoo Eyebrow
2018. április 16.

Azt gondoltam márpedig nekem biztos be fog válni mert ha csak 2 napot kibír az tök jó akkor olyan mintha szemceruzát használnék és mégis spóroltam egy napot. De nem. Szerintem egy tescos gyerek filctollal vagy barna temperával pontosan ugyan ilyen vagy jobb eredményt lehetne elérni. 24 órát sem tart és rondán kopik. A színe nálam barna ugyan de borzasztó természetellenes. Annak lehet jó akinek sűrű már formázott szemöldöke van és színezgetni akarja. Aki ezzel akar vonalat alakítani az bohócnak fog kinézni.

Max Factor Lasting Performance Hosszantartó Alapozó

Max Factor Lasting Performance Hosszantartó Alapozó
2018. április 6.

Mit akarok egy alapozótól? 1 ne legyen maszk hatása. 2 ne maradjon ott az ujjamon ruhán párnán szóval legyen lerobbanthatatlan 3 legyen építhető, 4 ne üljön bele a ráncokba, 5 legyen jó fedése 5ből 5!. Építhető, nem szárít, nem ül bele a ráncokba, jól fed, tartós, nem maszkszerű, bőr közeli színek, még rontott szín esetén is úgy ahogy hordható. Ha viszont megtalálod a színt ami passzol a nyakad színéhez akkor nehezen überelhető társ. Fixálás nélkül is tartós. Vigyázni kell a kezdeti szín felkenés után 2-3 perccel mutatja meg milyen lesz valójában (hajlamos sötétedni).

Moyra Gel Look Körömlakk

Moyra Gel Look Körömlakk
2017. március 14.

Színenként változó minőség. Az extra erős sötét vagy uv színek jók nagyon a nude ok nem. .