Romanadvoratrelundar

Regisztráció dátuma: 2016. szeptember 18.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2016. szeptember 18.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Lush Parsley Porridge Szappan

Lush Parsley Porridge Szappan
2019. augusztus 30.

Először csak az antibakteriális hatása miatt vettem meg, másodszorra viszont már az is hozzájárult a döntésemhez, hogy a természtes, gyógynövényes illatát tartós használat mellett (nagyon sokáig elég) sem untam meg. (Sokszor fordul elő, hogy kezdetben odavagyok egy erősebb illatért, a szappan végére viszont már csak enyhe undorral pöckölgetem.) Alapvetően tusoláskor használom, és igaz, hogy nem habzik túlságosan, viszont nagyon-nagyon jól tisztít, kicsit még radíroz is, és abszolút nem szárítja ki a bőrömet mindamellett, hogy a zsírosságot megszünteti. Arcra más terméket használok, így arról sajnos nem tudok nyilatkozni, de testre tökéletes.

Lush Jungle Szilárd Hajkondicionáló

Lush Jungle Szilárd Hajkondicionáló
2019. augusztus 28.

Hosszú, egyenes, festés miatt száraz hajra vettem, de sajnos nem igazán váltotta be a hozzá fűzött reményeket. Az összetevői szépek, az illata isteni, és pár alkalom után a felvitele sem okozott gondot, de így a tömb felénél már látom, hogy valószínűleg nem fogom ismét megvenni. Nem mondom, hogy nullával egyenlő a hatása, mert azért javított a helyzeten samponozás után, de sem puhább, sem fényesebb, pláne kifésülhetőbb nem lett tőle a hajam.:( Egészséges tincsekre jó lehet, de sérült és extrém száraz hajra nem ajánlanám.

Lush American Cream Préselt Kondicionáló

Lush American Cream Préselt Kondicionáló
2019. augusztus 28.

Már elég közel álltam hozzá, hogy lemondjak a csomagolásmentes kondicionálókról, úgyhogy nagyon örültem, amikor összetalálkoztam ezzel a csodával. Egyelőre a legjobb szilárd termék, amit eddig próbáltam a hosszú, egyenes, festés miatt száraz hajamon. Hatásában szerintem ez áll legközelebb a hagyományos balzsamokhoz, sokkal könnyebb a felvitele mint pl. a Jungelnek, kezelhetővé és érzetre abszolút hidratálttá teszi a hajamat. Az összetevői sajnos nem olyan szépek, és személy szerint a színével is nagyon kell barátkoznom, de amúgy tuti újravevős.