Romanadvoratrelundar

Regisztráció dátuma: 2016. szeptember 18.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2016. szeptember 18.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Lush Jade Roller Pucér Arctisztító Balzsam

Lush Jade Roller Pucér Arctisztító Balzsam
2020. február 26.

Nagyon jól tisztít, simán leviszi a sminket, könnyen olvad és nekem az illata is iszonyatosan tetszett. A kombinált, érzékeny bőröm puha és táplált lett a használatától. (A pórusokkal ellenben sajnos nem sokat kezdett.) Ami kifejezetten nem tetszett benne, az a mungóbab. Először még vicces volt vele masszírozgatni, de amint elkezdett fogyni a termék, a babok össze-vissza potyogtak, folyton halásznom kellett őket a lefolyóból. Egy idő után aztán annyira széttöredezett az egész, hogy negyedét gyakorlatilag el sem tudtam használni. Kár érte, a babos mutatvány nélkül nagyon szeretném.

Ben & Anna Pink Grapefruit Natúr Deo Stift

Ben & Anna Pink Grapefruit Natúr Deo Stift
2020. február 26.

Abban az egy nyomorúságos hétben, amíg próbálkoztam vele, minden nap erősen szidtam Bent és Annát. A problémák ott kezdődtek, hogy gyakorlatilag képtelenség volt kierőszakolni a dezodort a tubusból, vagy a barátomat kértem meg rá, hogy segítsen, vagy pedig abszolút nem környezetbarát módon hajszárítóval kellett kicsit meglágyítanom a betömbösödött cuccot. Az állagából kifolyólag a felvitele is eléggé kellemetlen volt, és bár a használata mellett tényleg nem izzadtam, az előttem szólókhoz hasonlóan az én bőröm is fájdalmasan kivörösödött, kiszáradt és hámlott. Pozitívum: nekem tetszett az illata. Viszont senkinek nem ajánlom.

Lush Parsley Porridge Szappan

Lush Parsley Porridge Szappan
2019. augusztus 30.

Először csak az antibakteriális hatása miatt vettem meg, másodszorra viszont már az is hozzájárult a döntésemhez, hogy a természtes, gyógynövényes illatát tartós használat mellett (nagyon sokáig elég) sem untam meg. (Sokszor fordul elő, hogy kezdetben odavagyok egy erősebb illatért, a szappan végére viszont már csak enyhe undorral pöckölgetem.) Alapvetően tusoláskor használom, és igaz, hogy nem habzik túlságosan, viszont nagyon-nagyon jól tisztít, kicsit még radíroz is, és abszolút nem szárítja ki a bőrömet mindamellett, hogy a zsírosságot megszünteti. Arcra más terméket használok, így arról sajnos nem tudok nyilatkozni, de testre tökéletes.