Roseblood

Regisztráció dátuma: 2013. október 5.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. október 5.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Balea Pórusfinomító Tisztító Maszk Fehér Agyaggal és Cinkkel

Balea Pórusfinomító Tisztító Maszk Fehér Agyaggal és Cinkkel
2017. május 26.

Már többször újravettem, és még fogom is. Ha úgy érzem, kell valami plusz a bőrömnek, általában ehhez nyúlok először. Nálam nem művel csodákat, de éppen elég hatásos ahhoz, hogy szeressem használni - kisebbnek tűnnek a pórusaim és valamivel puhább lesz utána az arcbőröm. A pattanásokkal is mintha kezdene valamit, bár lehet, hogy placebo-hatás, mert már maga a tudat, hogy cink van benne, felcsigáz. :D
Tényleg elég 2-3 alkalomra a 8 ml, és mivel csak kb. kéthetente használom, így elég gazdaságos.
Tőlem 5 csillagot kap.

Garnier Pure Active Exfobrusher

Garnier Pure Active Exfobrusher
2017. május 26.

Régóta szemeztem ezzel a kis aranyossal, ki akartam próbálni, milyen együtt a cink, a szalicil és ez a kefe. Nagyon hamar (kb. 1 hét mindennapi használat után) láttam a hatását, és a környezetem is megjegyezte, hogy mennyivel szebb lett az arcom - szóval instant szerelmes lettem belé. :)
Azóta alább hagyott a kezdeti heves szenvedély a termék iránt, már nem használom minden nap, de még mindig szeretem. Az állaga tök jó, bár, amikor fogyóban van, akkor már nehéz kiimádkozni a tubusból. Remekül lehet vele alapozót lemosni, alaposan tisztít, de azért a heti egy-két bőrradírt nem tudta nálam helyettesíteni. Negatívum, hogy a téli használat alatt nagyon kiszáradt a bőröm, mindenféle hidratálókrémek ellenére is, szóval kell találnom egy másik alternatívát akkorra.
Összességében tehát nálam a gyulladt pattik ellen nagyon bevált, mind kezelés, mind megelőzés tekintetében, a mitesszerekkel viszont nem csinált semmi látványosat. A kezdetekkor tapasztalt nagyon gyors és látványos eredmények miatt 5 csillagot adok neki.

Imperity Golden Crystal Serum

Imperity Golden Crystal Serum
2017. május 26.

Update: azóta is nagyon szeretem. A mennyiséggel mondjuk kicsit óvatosabban bánok már, mert hajlamos tőle összeállni tincsekbe a hajam. A második flakont használom el, és biztos vagyok benne, hogy addig mindig újra fogom venni, amíg létezik ez a termék. :)

Imádom! :)
A fodrászomnál láttam, mindig ezt tette a hajamra vágás után, mire hazaértem tőle (10-15 perc), addigra mindig beszívta az összeset. ^^ Nem is haboztam sokáig a megvásárlásával, mert az illata is nagyon megtetszett, nem olyan nagyon mű, mint azoké a hajvégápolóké, amiket eddig használtam.
Dús, hátközépig érő, szárazvégű loboncom van, így pont elég az a mennyiség, ami egy pumpálás során kijön belőle. A hajvégeimre és a hajhosszra szoktam "rásimogatni", sokkal szebb tőle a hajam. Félig vizes, vagy száraz hajon, nekem mindenhogy beszívja.
És a hab a tortán: 2 hónapja voltam fodrásznál, azóta minden hajmosás után használom ezt a kis csodaszert, és még nincsenek újabb töredezett hajszálaim... és ez nálam nagy szó, mert általában elég hamar "újratermelődnek" a kis mocskok.
Szóval én csak ajánlani tudom, az egyik legjobb hajápoló szer, amit valaha használtam (és ahhoz képest persze jó áron is van).

1 ÖSSZETEVŐ