RoseGold88

Regisztráció dátuma: 2020. április 17.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2020. április 17.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Mivolis Haar Vital Komplex Étrend-kiegészítő Kapszula, Vitaminokkal és Ásványi Anyagokkal

2020. május 14.

Én csak 1 hete szedem, de abba kell hagynom. Bármikor veszem be, étkezés előtt vagy után, reggel vagy este, utána erős hányingerem s gyomorfájdalmam lesz tőle. Nagyon sajnálom, mert jókat olvastam róla. Párom is szedi velem párhuzamosan, neki nincs tőle ilyen problémája. Ettől függetlenül jó terméknek tartom, csak nekem nem bírja a szervezetem.

Update: mégis folytattam a szedését. Igazából sokat enyhült a mellékhatás, nagyon picit érzem a gyomromban bevétel után nem sokkal, egy kis diszkomfort érzést. Szóval még nincs 2 hete, hogy szedem s a hatástól le vagyok nyűgözve. Akkor festettem be a hajam, amikor elkezdtem s már most 1 cm-es lenövésem van, pedig az elmúlt hónapokban elég volt 2 havonta festenem a hajam, mert megállt a növésben. Ez normális nálam, a téli, kora tavaszi időszakban mindig belassul a folyamat, most viszont látványosan mgindult. Nagyon örülök neki, remélem a kúra végére kap egy kis erőt a loboncom. :)

Kallos Hair Pro-Tox Hajpakoló Krém Keratinnal, Kollagénnel és Hialuronsavval

Kallos Hair Pro-Tox Hajpakoló Krém Keratinnal, Kollagénnel és Hialuronsavval
2020. május 9.

Ma használtam először. A sampon verzióját már próbáltam, de nem jött be, száraz lett tőle nagyon a hajam. Sokat nem vártam ettől a pakolástól, igazából véletlenül került hozzám, kivételesen a Páromat küldtem a fodrászkellékeshez, hogy hozza a szokott keratinos hajpakolásomat, erre ezt hozta helyette. :D Igazából nem olyan rossz, de nem is nagy szám. Hajolajat mindenképpen kell mellé használni, valamint én még argánolajos permetet is teszek rá. A szokásos heti 1x-i ricinusos-panthenolos hajkúrá nem fogom tudni elhagyni mellette...
Az illata a régi WU2 samponra emlékeztet, annyira nem szeretem, jobban bejönnek a lágyabb,kifinomultabb illatok.

Gyógyszertári Ricinusolaj

Gyógyszertári Ricinusolaj
2020. április 18.

Nagyon szeretem, csak sajnos nem használhatom már. Évekig használtam heti rendszerességgel, csodát művelt a hajammal, havi 3 cm-is is nőtt tőle, igazából részben neki köszönhetem, hogy hátközépig megnőtt az amúgy állnál hosszabbra ritkán növő hajam. Viszont sajnos allergiás lettem rá. :( Nem tudom elviselni a fejbőrömön, ég s viszket, valamint nagy gyulladt pattanások alakultak ki tőle, amit bőrgyógyász tett helyre. Tettem múltkor egy kis kísérletet, hogy rövid időre feltettem 1 év után s majd meghaltam, úgy viszkettem s megint pattanásokkal lett tele a fejem. A szempilláimra is tettem, full vörös lesz tőle az üvegtestem. :( Szval nekem felejtős sajnos, pedig ha valami, akkor ez hatásos!