Rovett

Regisztráció dátuma: 2014. február 8.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. február 8.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Palette Deluxe Intensive Oil Care Color Hajfesték

Palette Deluxe Intensive Oil Care Color Hajfesték
2017. augusztus 22.

Az alapjáraton már lila hajamra festettem a 880-as padlizsánt. És konkrétan fekete lett a végeredmény, egy gusztustalan piros mellékfénnyel. Napon annyira ocsmány, hogy sírni tudnék. Remélem az olvasottakkal ellentétben az enyémből 1 hét után kikopik.
Festés közben majdnem megfulladtam. Égette a szeme, az orrom, és a torkom is. Teljes kereszthuzatot kellett csinálni a házban, hogy levegőt lehessen venni. Alig várom, hogy átfesthessem.

Syoss Gloss Sensation Intenzív Tartós Hajszinező

Syoss Gloss Sensation Intenzív Tartós Hajszinező
2017. augusztus 13.

Béna voltam. A doboz front oldalán olvastam el a szín megnevezést.. 3-33 Sötét meggy, a képen pedig egy meggylila hajú hölgy található.. Igen ám, de a tetején tisztán és érthetően 3-as betűméretben ott van, hogy "Kifinomult violet fényű sötétbarna". Az én hajam töve természetes sötétbarna, majd lefelé világosodik egészen világos szőkéig. Befestettem, a végeredmény pedig egy kifinomult violet fényű sötétbarna lett. Tetszik, de én sokkal több pigmentre számítottam. Nem hasonlít a képre, ott sem ahol a szőkét kellett befognia. Ez inkább egy színezett barna, mint sem egy lilás meggy.
A balzsam hihetetlenül puhává, és hidratálttá tette a kiszáradt hajvégeim. Egynek elmegy, de tuti, hogy havonta kell festeni.

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó
2017. január 10.

Sikerült brutálisan elszúrnom a színválasztást. Körülbelül nyár közepén lesz jó. De tesztelgetem.. Magában alapjáraton nem tetszik. Túlságosan testest. Miközben ez egy folyékony kiszerelés. Azt hittem a face and body drogériás matt verziója lesz. Eközben nem is matt, hanem inkább szaténos finishe van, és mint mondtam elég tömör. Kevertem 3/1 arányban hidratálóval(ez volt a 3), + raktam hozzá egy kis fehér korrektort. :D Így a színe is jó lett, az állaga is tetszik, a fedése sem olyan művi. Szóval nagyon tetszik, hogy megváltoztattam az egész koncepcióját. :D
Nyárra, mire jó lenne a színe, meghalnék olyan vastag és tömítő érzete lenne.. Nem is tudom mit érzek, de nem egy holy grail termék.