Rozimozi

Regisztráció dátuma: 2018. március 9.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2018. március 9.
Bőrprobléma: Vízhiány

Pipere Chem Rágógumi Illatú Sampon Csalán Kivonattal

Pipere Chem Rágógumi Illatú Sampon Csalán Kivonattal
2018. március 11.

A fodrászom ajánlotta, mivel rengeteget kínlódtam a szőke melírom sárgulása miatt, amint nem segített a hamvasító sampon sem. Fele-fele arányban hígítani kell vízzel, töményen ne használjátok, iszonyatosan szárítaná a hajat. Mivel elég híg lesz így az állaga, érdemes áttöltögetni pl egy üres tusfürdős flakonba, felhígítani, használni is praktikusabb lesz mint a literes flakont. Most úgy használom, hogy először hajat mosok a Schauma hamvasítóval, leöblítem, utána hajmosás ezzel. Mióta így csinálom, elhanyagolható a szőkeségem sárga árnyalata, ez eddig más samponnal nem tudtam elérni. Picit szárít, így balzsam mindenképp kell hozzá, nagyon jól habzik, nem zsírosít és nem nehezíti el a hajat. Az illata pedig hab a tortán.

Essence Gyorsan Száradó Fedőlakk

Essence Gyorsan Száradó Fedőlakk
2018. március 11.

Valami nagyon félrement ennél a terméknél, egy cseppet sem szárad gyorsabban, sőt, akármilyen vékony rétegben kenem, még több ideig tart a száradása mint egy noname fedőlakknak. Ráadásul elég hamar besűrűsödött még úgy is, hogy fénytől elzárva, szekrényben tartom.

Essence I Want Candy Scented Lipgloss Palette

Essence I Want Candy Scented Lipgloss Palette
2018. március 11.

Cuki csomagolás, nem túl erős, de kicsit mű illat, visszafogott színek. Az ujjammal viszem fel, kézmelegtől kicist olvad és könnyű szépen felkenni, a hozzá csomagolt kis ecset inkább felejtős. Mindegyik árnyalat szuper hétköznapokra is. A tartósság nem nagy szám, kb egy óra alatt nyomtalanul kopik.