Rpbogi

Regisztráció dátuma: 2018. május 15.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2018. május 15.
Bőrprobléma: Vízhiány

Uriage Termál Hidratáló Szérum Vízhiányos Arcbőrre

Uriage Termál Hidratáló Szérum Vízhiányos Arcbőrre
2018. május 19.

Egy hónapja használom. Géles vizes állagú könnyen kenhető és rendkívűl gyorsan beszívja a bőröm. Az illata remek nem tolakodó, és én még körülbelül fél óráig érzem, szóval erős, de én szeretem. Mindig használok fölé arckrémet és/vagy alapozót. Így nem vettem észre semmi extrát, de ha nem használom, rögtön megérzem a hiányát és bőrömön meglátszik. Ha elfogy akkor mindenkép újravásárolom. Bár az első ráncokra való szérumot is szívesen kipróbálnám.

Nivea Urban Skin Defence Antioxidáns Nappali Arckrém

Nivea Urban Skin Defence Antioxidáns Nappali Arckrém
2018. május 19.

November óta használom (nem rendszeresen) és nekem egyáltalán nem vált be ez a krém. Azt gondoltam szuper lesz, a reklám alapján, de sajnos a gyakorlatban kellemetlen tapasztalatokat szereztem. Először ragacsos, nehezen szívódik be (és bár a leiratban szerepel a ragyogó szín) és nagyon fényes a bőröm tőle. Nem emlékszem, hogy iritálná a bőröm, de kb a nap közepén elkezd leolvadni és borzasztóan csípi a szemem. Szerencsére már csak egy kevés van a tégelyben. Azonban mint ezt, már kaptam egy másik nivea tápláló mandulaolajos nappali arckrémet is. Örülök, hogy nem kell krémet vásárolnom, és valószínűleg kipróbáltam volna mindenképp, de magamtól nem fogom "újravásárolni".

Olivia Teafa-Levendula Krémdezodor

Olivia Teafa-Levendula Krémdezodor
2018. május 15.

Azért vásároltam, mert érzékeny a hónaljam és jól hangzott a mindenféle csúf összetevőktől való mentesség, a levendula& teafa, meg hogy Magyar termék. Azonkívűl kíváncsi vagyok a sheavaj pihe puha hatására. Nyáron szép a sima szép hónalj! Nem olvastam a véleményeket, csak mikor hazajöttem, első használat után (fürdés után, 5 napja borotvált hónaljra) irritációt nem okozott, eddig 3-4* használtam. Borotválkozás után testápolóval kentem be éjszakára a hónaljam, és reggel használtam. Minden rendben. A véleményektől megijedtem, hogy megég a bőröm, így éjszakára testápolót használok és reggel kenem csak be a hónaljaimat.