Rudelf

Regisztráció dátuma: 2019. március 21.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2019. március 21.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Mossa 365 Napos Védelem Minősített Natúr Fényvédő Arcra SPF30

Mossa 365 Napos Védelem Minősített Natúr Fényvédő Arcra SPF30
2020. augusztus 26.

A 2ml-es minta nekem 3 használatra volt elég arcra+nyakra, tehát elég kiadós a kiszerelés. De valóban én is tapasztaltam kombinált bőrűként, hogy iszonyatosan olajos, tömény az egész, felkenés után rögtön olyan csillogós volt a fejem, hogy csak egy halom púder tudta lemattítani. A fedése viszont jó, szép, élettel teli a színe, ez nagy pozitívum. Nem kaptam kedvet megvenni a teljes tubust, én is száraz bőrre ajánlanám maximum.

Brown Sugar Black Chocolate 200x

Brown Sugar Black Chocolate 200x
2020. augusztus 1.

100 ml-es verziót vettem, majdnem el is használtam már teljesen, viszont szerintem egyáltalán nem érte meg. A bőröm borzasztóan szárítja (Szinte viszket a szárazságtól), többször is égtem le vele nagyon durván olyan szoláriumban, amit már megszokott a bőröm. És annak ellenére, hogy belülről odafigyelek mind a folyadék, mind a vitaminbevitelemre, gyakorlatilag az eddigi 1-2 hetes barnaság ezzel a krémmel nagyjából 2-3 napig tart. Volt, hogy elfelejtettem magammal vinni, és sokkal-sokkal jobb volt a bőröm utána, és egyáltalán le sem égtem. Illetve így utólag megnézve, nem gondolnám, hogy az a rengeteg szilikon, ami benne van olyan jót tenne a bőrnek... Igazából csak azért használom még mindig, mert sajnálom az összeget, amit ráköltöttem.

Love Beauty and Planet Sampon Marine Moisture Sampon

Love Beauty and Planet Sampon Marine Moisture Sampon
2020. július 2.

Nagyon jól habzik, nem szárít, nem kócol, egy szulfátos tisztító samponnak tökéletesen megfelel.