Rumbi

Regisztráció dátuma: 2021. április 8.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2021. április 8.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Nivea Q10 Plus Ránctalanító Szemkörnyékápoló

Nivea Q10 Plus Ránctalanító Szemkörnyékápoló
2021. április 13.

Kellemes, nem túl testes krém, gyorsan felszívódik és nem hagy ragacsos nyomot. Könnyű, tápláló, illatmentes. Ránctalanító hatást sajnos nem tapasztaltam, ezért 2 tégely után ebből többet nem fogok venni.

Maybelline Affinitone Alapozó

Maybelline Affinitone Alapozó

Nos hát..... őőő. Mit is mondhatnék?! Sok jót sajnos nem tudok :D
Ezt az alapozót nem szeretem. Ecsettel lehet úgy ahogy felvinni, én kézhátra öntök belőle (igen, öntök mert olyan híg...) és onnan veszem fel az ecsetre. Még így is nehéz szépen és egyenletesen eloszlatni. Nem igazán fed, olyan olcsó, púderes hatása van. Hiába krémezés után teszem fel, akkor is. Cserébe olcsó :) Nem szeretem, nem vagyok vele elégedett és biztos hogy nem veszem újra.

Trussardi Donna

Trussardi Donna
2021. április 13.

Jelenlegi kedvenc parfümöm, bár a home office óta nagyon kevés alkalmam van parfümözni :D
Elegáns fehér-arany üvegben van, formája praktikus mert kényelmesen elfér a fürdőszobai szekrényben. Igazi szenvedélyes, olasz illat,
erős, karakteres, ami a magabiztos nőknek fog bejönni szerintem, nem édeskés és émelyítő, ezért szeretem.
Pár óráig tartós, utána sem tűnik el nyomtalanul, csak már nem olyan tolakodó az illata. Számomra ez az első parfüm amit évszaktól függetlenül mindig magamra tudok fújni. Biztosan veszek még ha elfogy.