Ryo

Regisztráció dátuma: 2017. február 5.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. február 5.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Garnier Mineral Invisible Anti Marks Golyós Dezodor

Garnier Mineral Invisible Anti Marks Golyós Dezodor
2017. szeptember 23.

Mivel közepesen izzadós vagyok, így mindig kereső hadjáratban vagyok golyós/stiftes dezodorok után. Most erre esett a választásom és egészen meg vagyok vele elégedve. Kellemes az illata és nem is kell sok belőle. Nincs az, mint a többi golyós dezodornál hogy fél óráig kell görgetni, hogy jöjjöm belőle valami. Ilyen vizesebb fajta így egy kissé lassan szárad. Valóban nem hagy nyomot a ruhákon, bár az ígért 48 órát biztos nem teljesíti, de azért legalább 12-t kibír. Csak azért adok 4 csillagot, mert egy picit sokkallom az árát. (Pici pénztárca, kevés pénzzel és aprócska spórolós lélekkel, kérlek nézzétek el. :D)

Ebelin Nedves Kozmetikai Kendő Aloe Verával

Ebelin Nedves Kozmetikai Kendő  Aloe Verával
2017. szeptember 17.

Nem nyűgözött le de nem is volt vele semmi bajom. Munkahelyre vettem, hogy munka végén egy kissé fel tudjam frissíteni az arcom és ennek meg is felelt. Nagyon kevés illata van és egy nedves törlőkendőhöz képest szinte száraz. Az ára egész jó, de szerintem már vettem jobb törlőkendőt ilyen áron. Egynek elment, de következő alkalommal biztos nem ezt választom.

Primavera Körömvirág Krém

Primavera Körömvirág Krém
2017. augusztus 16.

Műtét utáni hegre ajánlotta az orvosom és nagyon megszerettem. Remekül ápolta a heget, szépen hámosította, bár azért nem tüntette el (amit nem is vártam). Azóta használom több mindenre is: ajakápolóként, a kiszáradt területekre a bőrömön (pl. könyök, térd) és a sokaknál problémát jelentő mell alatti melegkiütésre is. Eddig nem csalódtam benne. A tégely talán kicsinek tűnik az áráért, de ez ne tévesszen meg senkit, hisz nagyon zsíros, kiadós krém ezért nagyon kevés kell belőle egyszerre és rengeteg ideig elég.