s.adrienn.s

Regisztráció dátuma: 2012. január 30.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. január 30.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Oriflame Beauty Wonder Balm

Oriflame Beauty Wonder Balm
2012. március 31.

Az illata, a színe, a kiszerelése tetszik! Azonban kiszáradásra igencsak hajlamos ajkamat, nem igazán ápolja... Ha csak kisebb mértékű a kiszáradás, akkor is csak rövid ideig érzem a hidratáltságot, aztán úgy érzem, mintha szárazabb lenne, mint volt... Valószínüleg saját 'hiba' hiszen a többi Oriflame-s balzsammal/ajakápolóval is így jártam. De akinek nem annyira érzékeny az ajka, annak csak ajánlani tudom! Szolid, bájos színt ad az ajkaknak!

Oriflame Swedish Spa 24 órás Izzadásgátló Dezodor

Oriflame Swedish Spa 24 órás Izzadásgátló Dezodor
2012. március 31.

A Garnier Mineral helyett kerestem golyós deot. Feltételem, hogy több természetes összetevője legyen, és olcsóbb legyen! És megtaláltam ezt a Swedish Spa deot! Teljesen elégedett vagyok, az illatával ugyanúgy, mint a hatásával, tartósságával! Frissen epilált bőrre kenve sem csíp, vagy éget (engem). Azonnal rendeltem is belőle még párat!

Alverde Testápoló Tej Fehér Teával és Jázminnal

Alverde Testápoló Tej Fehér Teával és Jázminnal
2012. március 31.

Az illata elsőre erős, azonban hamar elillan a töménysége! Több alverde krémnél is tapasztaltam már, hogy nem szabad túl sokáig masszírozni, mert lepizslik a bőrről. Azonban ha valaki eltalálja a mértéket, szerintem elégedett lehet! A könyökem kicsit szárazabb, azt is tökéletesen hidratálta!