s_kitty

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 3.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 3.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Garnier Micellás Arctisztító Víz

Garnier Micellás Arctisztító Víz
2020. február 12.

Bioderma után vásároltam, mert most nem fért bele annyi pénzt kiadni érte és maradéktalanul elégedett vagyok vele. Nem tartom kizártnak, hogy ennél maradok, mert úgy érzem, hogy a Bioderma nem tud 3x-4x többet, mint ahogy azt az ára is mutatja. Szimpatikus az is, hogy kevesebb összetevős.

Garnier Intensive 7 Days Kézkrém Karitévajjal

Garnier Intensive 7 Days Kézkrém Karitévajjal
2020. február 5.

Eurósban korrekt áron jutottam hozzá. Szuper kellemes az illata és az állaga ellenére gyorsan beszívódik. Irodában használom és annak ellenére, hogy nem ragacsos utálom, ha a tenyerem is krémes így én úgy kenegetem a kézfejem, hogy rányomok egy mogyorónyit a mutatóujjamra és azzal oszlatom el a másik kézfejemen a krémet majd ugyanígy járok el a másik kezemen. Így nem lesz krémes a tenyerem. 😁 Jól hidratál egyébként nagyon.

Baba Aloe Vera Testápoló

Baba Aloe Vera Testápoló
2020. február 2.

Csunyan leegtunk a napon a parommal es szerettem volna egy frissito testapolot. Erre esett a valasztasom. Nagyon kellemes illata van es kelloen hidratal a nagy melegben. Jol esik a fajo bornek is ez a frissito apolas. En az arcomra is kentem es ott is kitunoen szerepelt. Az ara ... az ara pedig verhetetlen.
Tusfurdokbol is csak babat hasznalunk, ugy tunik most a testapolasban is ez lesz az orok befuto.

update: 2 honap elteltevel mar csak par hasznalatnyi van a tubusban. Egesz nyaron huseges tarsam volt. Pillanatok alatt beszivodik, megis kitunoen hidratalja a bort. Ujravasarolni MOST nem fogom, de jovo nyaron szivesen ujra leemelem a bolt polcarol. Annyit erdemes megemliteni azoknak akik megszeretnek vasarolni, de ketelkednek, hogy egyaltalan nem vizes allagu, hanem egy nagyon kellemes krem. (En azt hittem higabb lesz mielott megvettem.)

Update: kb 4 eve hasznalom, van hogy van itthon van hogy nincs, de ezert mindig szivesen nyulok a polcon. Nem csomorlottem meg az illatatol ennyi ido alatt sem, isteni finom tiszta illat. Az en borom beszippantja es pihe puha lesz par perc alatt, igaz sosem kenem vastagon. Telen nyaron telitalalat nalam, szerintem elmondhatom, hogy a kedvenc testapolom. Persze neha elcsabulok egy egy ujabb illatra, de ez mindig a kedvenc.