Best of Beauty 2019

s_kitty

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 3.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 3.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Labello Mango Shine Ajakbalzsam

Labello Mango Shine Ajakbalzsam
2019. május 18.

Nem fuztem hozza tul nagy remenyeket, de meglepoen megszerettem. Mondjuk nekem inkabb barack illat mintsem mango. Csodaszep fenyt ad az ajkaknak, minden nap szivesen hasznalom. :)

Diamond Nails Zselé Lakk

Diamond Nails Zselé Lakk
2018. július 25.

Korábban próbálkoztam műkörömépítéssel sajnos sikertelenül, pár órán belül potyogott le az összes így hamar feladtam a dolgot. Utána 1.5 évig folyamatosan volt műkörmös által készített körmöm, de ő elköltözött így csupaszon maradtak a körmeim amit nem is bántam, de 6 hónap után hiányzott a szín, a csillogás és a tartósság. Így rendeltem meg félve a kezdő gél lakk szettet és vittem fel múlt hét hétfőn. Most 1.5 hete van rajtam és csodálatosan gyönyőrű, sehol nem vált fel és a fénye is megmaradt. Nagyon elégedett vagyok a termékkel és akinek nem sikerül azt arra bíztatom, hogy nézzem videókat és nagyon precízen igyekezzen dolgozni a termékekkel. Megéri. 😊

Yves Rocher Ápoló Ajakbalzsam - Kókuszdió

Yves Rocher Ápoló Ajakbalzsam - Kókuszdió
2018. május 22.

Van egy jó pár ajakbalzsamom, de télen elfelejtettem magammal vinni 1-et is és hosszú nap előtt álltam. Nos, gondoltam végre egy jó ok, hogy vehessek egy újat és betértem az Yves Rocherba. Mivel imádom a kókuszt így gondolkodás nélkül jött velem. Nagyon jó döntés volt, azóta is a kedvenc ajakápolóm. December óta a fele fogyott el, pedig naponta használom. Állagra könnű, sikamlós, amolyan zselésnek mondanám. Nem nehezíti el az ajkakat és kellemes fényt ad neki. Ennyi pénzért szerintem ajándék.