Best of Beauty 2019

S.Merci

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 24.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 24.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Tetesept Relaxation Fürdősó

Tetesept Relaxation Fürdősó
2016. március 25.

Én is nyertem.
Nagyon erős illatú, a tégelyből megszaglászva nekem egyből a szúnyogriasztós gyertyák jutottál eszembe. Vízben szerencsére már szelídebb az illata, de még így is lehet az egész házban érezni. Kellemes, biztosan elhasználom. :)

Clinique Even Better Dark Spot Defense SPF45

Clinique Even Better Dark Spot Defense SPF45
2015. június 2.

Vegyes érzelmeim vannak ezzel a fényvédővel kapcsolatban. Első alkalommal, amikor használtam egy fél napot töltöttem a szabadban, és sajnos a homlokom és az orrom is minimálisan, de megpirult. Gondoltam, keveset használtam belőle. Viszont, ha többet kenek, akkor nagyon soknak érzem, csillog a fejem. Ezért én csak akkor használom, ha tudom, hogy nem leszek nagyon sokat napon. Ráadásul, ez a 30 ml nagyon-nagyon kevés, és akkor még meg sem említettem, mennyibe kerül. Amúgy nem okoz irritációt, és kis mennyiségben kellemes viselni is. Az alapozó is jól mutat rajta. Elhasználom, de nem veszem újra.

Clinique Dramatically Different Moisturizing Gel

Clinique Dramatically Different Moisturizing Gel
2015. június 2.

A Müllerben sétálgatva kinyomtam a teszterből egy kicsit a kézfejemre, és utána csak tapizgattam a bőröm, mert olyan finom érzetet hagyott maga után. Aztán aludtam még rá párat (meg persze elolvastam a krémmániás véleményeket is :P), és bár épp nem volt szükségem hidratálóra, azért csak megvettem. Cseppet sem bántam meg. Olyan isteni érzés felkenni, és utána egész nap komfortosan érzi magát a bőröm, nem szárad ki a smink alatt sem. Hozzá teszem, én csak nappal használom, éjszakára a táplálóbb krémeket preferálom. Nem tesz csodát, de nálam ezentúl mindig lesz itthon.

1 ÖSSZETEVŐ