Saaruby

Regisztráció dátuma: 2018. június 24.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2018. június 24.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Terra Naturi Arctisztító Víz

Terra Naturi Arctisztító Víz
2018. június 24.

Nagyon érzékeny mostanában az arcbőrőm, ezért igyekszem szépen mindent lecserélni natúr termékekre. Ez a tonik nagyon gyengéd, nem irritál, mégis jól tisztít. A kiszerelés tényleg lehetne nagyobb, mert így elég gyorsan elfogy, de a bőröm szerette, ezért ezt nem róvom fel neki..

aussie Wash + Blow Boost Me Up Szárazsampon

aussie Wash + Blow Boost Me Up Szárazsampon
2018. június 24.

Nagyon akartam szeretni ezt a terméket, de valahogyan nem jött össze. A szaga szerintem borzalmas, a férjem megkérdezte, hogy magamra öntöttem-e a húsvéti locsolókölnit, amikor használtam. Nekem nem igazán segített a zsírosodással, ellenben szépen összetapasztotta a hajamat, ami így ragacsos és sprőd lett. Leértékelve vettem, úgyhogy annyit nem buktam rajta, de ennél azért szerencsére találtam sokkal jobb szárazsampont. Az tény, hogy nem fogja meg a hajat, de amúgy semmi hasznosat sem csinál.

Nivea Fresh Revive 3in1 Szárazsampon Sötét Hajra

Nivea Fresh Revive 3in1 Szárazsampon Sötét Hajra
2018. június 24.

Rengeteg szárazsampont próbáltam az utóbbi időben, olcsót, közepes árkategóriájút, drágábbat, valahogy mindegyik csalódás volt. Már az esélytelenek nyugalmával nyúltam ehhez a termékhez, de gondoltam adok neki egy esélyt, mert 3 különböző hajszínre van és ez tetszett. Én a legsötétebbet vettem és nagyon elégedett vagyok. Az illata kellemes, jól el lehet dolgozni, nem fogja meg a hajat, nem ragad. Ha akarnék, naponta tudnék hajat mosni, annyira zsírosodik, de ezzel ki tudom húzni akár három napig is. Nem csak a zsírosodást csökkenti, de tartást is ad a hajamnak. Én biztos, hogy újra fogom venni.