Salvia

Regisztráció dátuma: 2018. május 28.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2018. május 28.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Magister Products Kókuszvíz

Magister Products Kókuszvíz
2018. december 8.

Nyárra vettem meg, hogy majd milyen jó lesz, és az is volt. Jó az illata, nem irritál, szépen leszedi amit kell (mondjuk én nem nagyon használok vízálló sminket, csak spirált). De sajnos egy utazáskor a flakon szája megnyomódott és az egész kifolyt. :( Nagyon sajnáltam, mert szerettem, viszont ezek után nem vettem újra. Nekem fontos, hogy jól zárjanak a tubusok, sokszor megyek ide-oda. Legközelebb talán átöntök belőle egy másikba, ami kisebb és jobban zárható. Csak ezért vonok le egy csillagot, mert amúgy tényleg király. :)

Magister Products Kamillabio Intim Tisztítóhab

Magister Products Kamillabio Intim Tisztítóhab
2018. december 8.

Szuper összetevők, hatékony tisztító, sokáig elég. Most fog elfogyni, még gondolkodom rajta, hogy újravegyem-e, mert lehet, hogy találok ennél olcsóbban is ugyanilyen hatású lemosót. De mindenkinek csak ajánlom, nekem az illatával se volt gondom. :)

Esszencia Rozmaring-Levendula Hajbalzsam

Esszencia Rozmaring-Levendula Hajbalzsam
2018. december 8.

Hennázott hajamra használom már a második adaggal rendeltem belőle. Jó balzsam, jó az illata, nem túl erős, sokáig elég. De ennyi, nem egy csodaszer, mindenesetre én szeretem használni, a hennát is ezzel mosom ki a hajamból. (Pedig egyébként a márka samponjai egyáltalán nem jöttek be.)