SalviaRosmarinus

Regisztráció dátuma: 2020. október 2.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2020. október 2.
Bőrprobléma: Vízhiány

The Ordinary Lactic Acid 10% + HA 2%

The Ordinary Lactic Acid 10% + HA 2%
2020. október 5.

Gyerekek... én ~15 éve (!) küszködtem egy folyamatosan hámló, megújulni képtelen, dehidratált, túlzott faggyútermeléstől fénylő, itt-ott gyakran pattanásos, és olykor emiatt gyakran sebhelyes arcbőrrel.
NEMHOGY a hozzá-nem-nyúlás nem segített, de SE a bőrradír, SE semmilyen más természetes, illetve GYÓGYSZERTÁRI bőrápoló krémek. A 10 ujjam nem elég megszámolni, hogy hányszor voltam magán- és nem-magán bőrgyógyásznál, akik nem tudtak segíteni. Magamnak kezdtem kutatni a belső okokat, jógázni kezdtem, speckó diéta kúrákat folytattam rendszeresen, de teljesen hiába. Pont feladtam a reményt, és nem volt más hátra, mint elfogadni, hogy nekem szimplán genetikailag ilyen a bőröm, és ezen nem segíthet semmi az ég világon.
Teltek az évek, és tök véletlenül végre elém kerültek a The Ordinary termékek. Tapasztalataim, mióta használom a Lactic acidot:

- egy 1 hetes kúrától lehámlott a majdnem 2 évtizedes réteg... ez őrület! (ebben az egy hétben hámlott rendesen az arcom, de ez nagyon hamar el is múlt)
- ezután jobban magába szívott mindent az arcom, mint eddig bármit valaha: hyaluronsavat, hidratálókrémet, más The Ordinary termékeket, MAGÁT A NAPOT
- nem kell folyamatosan használni, elég kúrákat csinálni, mikor újra érzem, hogy ismét "keményedik" az arcbőröm
- könnyebben tisztítható és kozmetikázható az arcom (könnyebben eltávolíthatók a miteszerek)
- ugye fentebb említettem, hogy zsírosodásra, pattanásokra hajlamos a bőröm - ezt a Niacinamide oldotta meg, de kizárólag úgy, hogy előtte a Lactic aciddal lehámlasztottam ezt a "záróréteget".

Aki hasonló problémával küzd, annak csak azt tudom üzenni, hogy bátran vegye meg, és ezt használja ELSŐKÉNT, mert NAGYON-NAGYON-NAGYON MEGÉRI!

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%
2020. október 5.

Pure magic, amit az arcommal művelt.

Gyakran voltak mélyen a bőröm alatt gyulladt kis göbök tini korom óta, ami sosem múlt el így 30 éves korom felé közelítve sem, de a felszínen is állandó jelleggel jelentek meg pattanások, gyakorlatilag mindig csak nyaranta volt pár olyan nap, amikor "mentesnek" mondhattam az arcbőrömet. A pattanások miatt gyakran maradtak sebhelyek is. Próbálkoztam diétákkal, kúrákkal, belsőleg megoldani, illetve pszichésen kezelni.

Na, és akkor ez a kis cucc nagyon szépen rendbe rakta. Egyrészt mióta rendszeresen használom, sokkal gyorsabban gyógyul mindenféle apró seb, ha van - de már alig van. Viszont nekem eléggé mitesszeres az orrom, és a környéke, és picit az állam is, és úgy érzem, hogy a mitesszerek eltávolítása után sem tudja jobban minimalizálni a pórusok faggyútermelését, pedig már jó ideje használom, de ezt nem tudom be a termék negatívumának, mert az arcom T-vonala viszont szép matt lett.

Használati tapasztalat: eleinte töményen használtam a Niacinamide-ot, pár csepp a tenyérbe, és szétkentem, amitől még durvábban tele lett gyulladt göbökkel az arcom. Meglepődtem, és majdnem írtam egy csúnya 1 csillagos véleményt - DE! olvastam, hogy más is járt így. Aztán barátnőm mondta, hogy ő hozzácseppent a Niacinamide-hoz még 2-3 csepp vizet, és így hígítva dolgozza be az arcbőrébe. Na, nekem is így vált be. !!! Ez tök fontos praktika szerintem, hogy próbálkozni kell kicsit hígítani ezeket az oldatokat / szérumokat !!!

Utóirat: de akinek van egy folyamatosan hámló, kemény, fényes réteg az arcbőrén, ami semmilyen radírral nem jön le évek alatt se, az mindenképp végezzen el előtte egy The Ordinary Lactic acid hámlasztó kúrát, és minden mást csak ezután, mert addig egyik termék sem fogja tudni kifejteni a hatását, mivel ez a hámló záróréteg nem fogja átengedni, ahogy semmi mást sem.

L’Oréal Professionnel Serie Expert Vitamino Color Resveratrol

L’Oréal Professionnel Serie Expert Vitamino Color Resveratrol
2020. október 4.

Évek óta használom durván igénybevett, sűrű, szőkített hajamra, 10/10, tökéletes termék. Nagyon puha lesz tőle a hajam, az illata parfümösen gyümölcsös, imádom, sosem unom meg. Kicsit azért tudni kell használni is: kitapasztaltam, hogy ha túlságosan kiöblítem a hajamból, akkor olyan, mintha nem is használtam volna. Egy hangyányinak muszáj maradnia, attól lesz puha a haj. Ha túl sok marad bent, akkor meg elnehezíti és hamar el is zsírosítja a hajat. Továbbá érdemes kicsit hatni hagyni.

1 ÖSSZETEVŐ