sanci85

Regisztráció dátuma: 2016. április 18.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. április 18.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

CD Gránátalma Golyós Dezodor

CD Gránátalma Golyós Dezodor
2018. november 21.

Megvagyok elégedve ezzel a deoval. Nyáron a kánikulában is védett egész nap . Jó az illata ,az érzékeny bőrűek is használhatják,a ruhákon nem hagy foltot,alumínium mentes. Kicsit sokkalom az árát,de attól függetlenül megveszem.

Balea Professional Oil Repair Schwerelos Spülung

Balea Professional Oil Repair Schwerelos Spülung
2018. november 21.

Kedvenc hajbalzsamom. Már több hónapja hogy használom. Megvagyok vele elégedve. Könnyű,puha tapintású a hajam, jól hidratálja a száraz hajvégeket,könnyen fésülhető, az illata kellemes. Az ára is szuper 399.forintért vettem.

Alpecin Koffein Hajszesz

Alpecin Koffein Hajszesz
2018. november 21.

Már lassan 3 hónapja használom Alpecin sampont, és Alpecin hajszeszt. Én nagyon megvagyok velük elégedve.Sajnos betegség miatt csomó számra hullott a hajam.Nagyon elvoltam keseredve A bőrgyógyász ezeket a termékeket ajánlotta. Már így 3.hónapja hogy használom minimálisan hullik a hajam aminek nagyon örülök. Egy hónapig elég mindkét termék. A sampont heti 3-szor, a hajszeszt mindennap este használom. A sampon után érdemes valamilyen hajbalzsamot használni, mert szárít. Én még hajvég ápolót is használok mellé mert alapból száraz töredezett a hajam mindig.A hajszesz tobozán úgy írják hogy reggel javasolt használni, de szerintem az nem jó ,mert ilyen időben, télen szerintem csak megfázik a fejbőr. Én minden este lefekvés előtt használom. Az illata nekem kicsit férfias ,de amúgy elviselhető. A két termék együtt tökéletes. Csak ajánlani tudom mindenkinek!!!