SAncsim

Regisztráció dátuma: 2021. június 22.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2021. június 22.
Bőrprobléma: Tág pórusok

L'Oreal Paris Age Specialist +45 Nappali Ránctalanító Arcápoló

L'Oreal Paris Age Specialist +45 Nappali Ránctalanító Arcápoló
2021. július 6.

Ma vettem akciósan, a véleményeket nem olvastam itt. El is bizonytalanodtam, de ha már itt van, használni fogom, és később írok a tapasztalatokról. Az illata egyáltalán nem zavaró, gyorsan beszívta a bőröm. Hatásáról később..

Chillishape Chilli Gél

Chillishape Chilli Gél
2021. július 5.

Durva élmény a használata! Felkentem, rá a fólia és kb 5 perc után rosszul lettem. Leszedtem azonnal, ami segített, de iszonyat ég a bőröm. Ezt ugyan írja természetes velejárónak, de nem gondoltam, hogy ennyire.
Mennyiben fog javítani a bőrömön, azt még nem tudom, de meglepett, hogy ennyire kellemetlen érzést fogok tapasztalni.
Remélem, amilyen kellemetlen, olyan hatásos lesz!
Update: Kellett egy óra, hogy enyhüljön a szinte elviselhetetlen égő érzés. Fólia nélkül fogom használni és kevesebbet kenek fel.
Nem veszem újra, rettenetesen éget.

aCknes Gél

aCknes Gél
2021. július 3.

Én ennek a márkának a teafaolajos mélytisztító habját használom. Sajnos az itt nincs fent, de muszáj írnom róla, mert az is fantasztikus. Gyönyörű, tiszta, puha, hidratált lett a bőröm. Az állammal folyamatosan küszködtem, pattanások, mitesszerek, gyulladt "gümők" miatt. Ez valami csoda, teljesen letisztította. Mindenképp újravevős!! Szuper termék!!!!