sandornoemi5

Regisztráció dátuma: 2015. január 26.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. január 26.
Bőrprobléma: Tág pórusok

St. Tropez Self Tan Dark Bronzing Lotion

St. Tropez Self Tan Dark Bronzing Lotion
2020. július 26.

Elégedett vagyok a termékkel! A színe nagyon természetes napbarnított bőr (kicsit zöld tónusú,oliva), lemosás után is közepes színe marad nem túl erős valahogy igazodik a bőrhöz. Miután lekenem magam mindig igazi szep csoki barna vagyok. :) :) Az illata kellemes virágos én később sem érzek rajta önbarnító szagot. Hab állaga miatt nagyon könnyű eloszlatni, sűrű.Használat előtt érdemes jól felrázni.Nagyon alapos radírozás után szoktam felvinni nem szoktam csak a száraz részeket hidratálni.
Elég könnyű leradírozni ellentétben az olcsóbb fajtákkal amiket eddig próbáltam. Az összetevőivel is elégedett vagyok. Tartósságát tekintve 5 nap de jóindulattal egy hetet kibír, ha nem tesszük meg a kellő előkészületeket kophat foltosan. Ennél jobbat még nem találtam. Ár érték arányban drága de 2 hónapot kibír heti használattal tehát 5000 ft/hónap ennyit hajlandó vagyok rá áldozni. :)

St. Moriz Instant Self Tanning Mousse

St. Moriz Instant Self Tanning Mousse
2020. június 8.

Nem lenne ez egy rossz önbarnító,de ! Számomra felháborító az összetevők listája! Borzalmasan egészségtelen az ami az összetevőket illeti. (Formadelhidet bocsájt ki a tartósítószer amit tartalmaz). Feltenném a kérdést, hogy lehet rá írni, hogy bőrgyógyászatilag tesztelt? Mindenkinek ajánlom hogy tudatosan vásároljon kozmetikai termékeket. A színe egyébként rendben lenne bár kissé sárgás és hiába hab szerintem eléggé híg. A felvitel könnyű. Fürdésnél nagy százaléka szépen le jön.Ami marad ezután az max 3 napig látszik. Azért azt nem mondanám,hogy nemtud foltosan kopni.
Úgy döntöttem megválok tőle. Lecseréltem.

L'Oreal Professionnel Serie Expert Absolut Repair Gold Quinoa + Protein Golden Masque

2020. június 4.

Lassan fél éve használok professzionális loreal termékeket és elvagyok ájulva attól amit tudnak.. A hajamat mintha kicserélték volna! Samponjával és balzsamjával használom Nagyon sűrű krémes állaga van az illata is nagyon kellemes. Szőke hajamon 15 percig szoktam hagyni ezalatt szépen kifejti hatását, nem kell belőle sok felkenve szinte el is tűnik a hajamon de az eredmény nem marad el,mert annyira könnyű és puha lesz a hajam. Élettel teli fényes hajat kapunk :)