Sandrine

Regisztráció dátuma: 2019. március 12.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2019. március 12.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó
2019. június 5.

1 éve használom, azelőtt nem használtam alapozót, csak korrektort. Teljesen le voltam nyűgözve a fedésétől, a minőségétől, a tartósságától. Nekem minden hibát, apró pattanást elfed. Az ára is nagyon nagyon kedvező. Nem irritálja az arcom, igazi főnyeremény nekem ez az alapozó.
Azonban észrevettem, hogy iszonyatosan oxidálódik, így az én világos, fehér bőrömhöz nagyon sötét lesz a legvilágosabb árnyalat is, így elég cikinek éreztem hogy elüt a nyakamtól, a testemtől, sajnos emiatt más alapozót kell keresnem, ugyanis világosítani sem tudom az én fehér bőrömhöz.

UPDATE: Próbálkoztam más alapozókkal és egyik sem jött be, és nagy örömömre megjelent egy új, világos árnyalat ebből az alapozóból, így mostmár úgy tűnik a színnel sincs baj, és a fedése is tökéletes. Mostmár 5*

Rimmel Kate Moss Sculpting Paletta

Rimmel Kate Moss Sculpting Paletta
2019. május 8.

Nem használtam korábban pirosítót és bronzosítót sem, gondoltam kipróbálom ezt, ha már egyben van 3 dolog is. Én a természetes hatást szeretem, ezzel pont el lehet érni. Nem visz fel sokat, és könnyen kopik, de egy természetes sminkhez megfelel. Nekem a legvilagosabb színárnyalatú van, mert nagyon világos bőrű vagyok. Nem üt el nagyon, nem lesz bohóc hatású, sem piszkos hatású. Nekem első pár használatnál párszor pattanás alakult ki, mert érzékeny a bőröm de mostmár megszokta és tudom használni. Illetve praktikus is, így a táskában és utazasnal is simán elfér.

Maybelline Lash Sensational Intense Black Szempillaspirál

Maybelline Lash Sensational Intense Black Szempillaspirál
2019. május 8.

Megvettem,mert nagyon régóta vágytam rá a rengeteg jó vélemény miatt. Nem tartom olcsónak, de beruháztam rá. Hát nem vagyok elájulva tőle, fölösleges volt megvennem. Olcsóbb, alacsonyabb kategóriás szempillaspiraljaimmal jobb hatást érek el, mert én szeretem a hosszú, ívelt, kicsit dús szempillákat. Nekem nagyon természetes hatású ha használom. Valaki pont az ilyet szereti, ezért nem pontozom le teljesen, de nekem ez kicsit csalódás volt sajnos.