Sapkalapka

Regisztráció dátuma: 2016. június 11.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. június 11.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Maybelline Lash Sensational Sky High Szempillaspirál

Maybelline Lash Sensational Sky High Szempillaspirál
2024. április 15.

Akciósan vettem, de nem használom így sem. A feje nyeklik-nyaklik, nem lehet vele precízen dolgozni. A kefe túl sok festéket vesz fel, teljesen összetapasztja a pilláimat, fésülgethetem őket évekig is, hogy külön álljanak.
Próbáltam úgy is, hogy a kefét beletörlöm egy zsepibe, hogy kevesebb festékkel is kipróbáljam, de ez egyrészt pazarlós, másrészt így sem működött.

Maradok a megbízható Lovely Curling Pump Up spriálomnál. Számomra teljes pénzkidobás.

Aussie Sos Brunette Hydration Hajbalzsam

Aussie Sos Brunette Hydration Hajbalzsam
2023. október 3.

Teljes csalódás. Világosbarna természetes hajam van, a végén növesztem le a csokibarna festettet. Ahogy kopik és a nap szívja egyre vörösesebb, ennek kezelésére vettem ezt a sampont, de számomra csalódás. Azon kívül, hogy jól néz ki a csomagolás és finom az illata (ami nem marad meg néhány órát sem), nem igazán tudok jókat mondani róla. Sem többszöri használat, sem rajta hagyva nem csinált semmit a hajam rezes árnyalataival, pedig a samponnal együtt használom. Mindezt körülbelül kétszer annyiért, mint az eddigi balzsamom.

Aussie Sos Brunette Hydration Kék Sampon

Aussie Sos Brunette Hydration Kék Sampon
2023. október 3.

Teljes csalódás. Világosbarna természetes hajam van, a végén növesztem le a csokibarna festettet. Ahogy kopik és a nap szívja egyre vörösesebb, ennek kezelésére vettem ezt a sampont, de számomra csalódás. Azon kívül, hogy jól néz ki a csomagolás és finom az illata (ami nem marad meg néhány órát sem), nem igazán tudok jókat mondani róla. Mondhatnám, hogy nem zsírosít és hogy jól habzik, de ez nem előny, ez a minimum, amit igazából egy sampontól elvárok. Ennek ellenére, sem többször használat, sem rajta hagyva nem csinált semmit a hajam rezes árnyalataival, pedig a balzsammal együtt használom. Mindezt körülbelül kétszer annyiért, mint az eddigi samponjaim.