Sarah21

Regisztráció dátuma: 2017. március 17.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. március 17.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Bes Hi-Fi Hajfesték

Bes Hi-Fi Hajfesték
2018. február 16.

8.64-es árnyalatot használom, kb intenzív rézvörösnek nevezném. Ennek a színnek is az a nagy bánata (bármilyen hajfestéknél), hogy nem annyira tartós, kopik, de már nem bánom. Jó nagy tubus, én akár 4 alkalomra is elosztom, így egészen gazdaságos (csak a tövét festve, vagy kicsit ombrés hatásúra). Szép fénye van utána a hajamnak, bár az én gyenge, vékony szálú hajamat eléggé szárítja, így a vége könnyebben is törik, sok balzsamot, utóápolást igényel. El tudok képzelni jobbat, de nem szeretem gyakran váltogatni a festéket. Eddig ennek a színe közelít a legjobban ahhoz, amilyet magamon látni szeretnék, még a változásaival együtt is, ezért 4*.

Original Source Mangó Tusfürdő

Original Source Mangó Tusfürdő
2018. február 16.

Nemrég szereztem be egy ilyet, a málnás-vaníliás változaton felbuzdulva. Imádom a mangó illatát, ez a tusfürdő pedig tökéletesen visszaadja, olykor a trópusi jégkrémek sárga bevonójának íze is beugrik az illata alapján. Leginkább az illat miatt vettem meg, ritkán használok tusfürdőt (inkább illatos szappanokat), de ezt használni felér egy aromaterápiával. Mosolyt csal az arcomra, mikor beleszimatolok a zuhany alatt, egyedi illatai vannak ennek a termékcsaládnak, ettől igazán különleges.

Original Source Málna & Vanília Tusfürdő

Original Source Málna & Vanília Tusfürdő
2018. február 16.

Én is alapvetően az illata miatt vettem meg, ritkán használok tusfürdőt (inkább illatos szappanokat), de ezt használni felér egy aromaterápiával. Mosolyt csal az arcomra, mikor beleszimatolok a zuhany alatt, egyedi illatai vannak ennek a termékcsaládnak, ettől igazán különleges.