Saretin

Regisztráció dátuma: 2013. november 19.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. november 19.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Garnier Miracle Skin Perfector 5in1 Grapefruit Kivonattal

Garnier Miracle Skin Perfector 5in1 Grapefruit Kivonattal
2021. július 16.

Hát ez a cucc nagyon durva! A médiumot kaptam elsőre és őszintén, szerintem brutál a fedése elsőre, hidratálónak gondoltam, vagyis könnyen kenhetőnek, de nehéz eldolgozni, gyorsan szárad és mattul. Szépen fed és egységesít. az illata is finom. A szín nem tökéletes, mert a médium is túl sötét hozzám, a light meg kevés, úgyhogy keverem őket.

Benton Aloe-Propolis Soothing Gel

Benton Aloe-Propolis Soothing Gel
2021. május 19.

Nyáron majd a nagy melegben is kipróbálom, mert most a tavasszal nem nagyon vált be, gyorsan beszívódik, picit ragacsos érzetet hagy. Inkább úgy volt jobb, hogy a sűrűbb összetételű nappali krémemet hígítottam vele, hogy könnyedebb legyen. Majd megnézzük hogy teljesít júniusban.

Purito Defence Barrier pH Cleanser

Purito Defence Barrier pH Cleanser
2021. május 19.

Az elmúlt 2 év alatt ez a legjobb arctisztítóm. Valamikor április elején vettem, minden nap használom reggel és este is. Imádom az illatát, nem csíp túlzottan, nem hámlik a bőröm utána, csak picit húzódik szerencsére. Tiszta szép bőröm lesz tőle, s azt hiszem segít a hegek gyorsabb elsimításában is. Még nem tudom újra veszem e, ha elfogy, lehet tovább kutatok, hátha van még ennél is jobb.