Saretin

Regisztráció dátuma: 2013. november 19.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. november 19.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Himalaya Botanique Hidratáló Arclemosó Gél Aloe Verával

Himalaya Botanique Hidratáló Arclemosó Gél Aloe Verával
2020. május 21.

Istenem! Ma vettem még csak, de már most imádom! Eszméletlen finom illata van, és az összetevőiben minden kedvenc fűszer és gyógynövényem benne van. Még hogy csak aloe vera, téli dinnye, meg bengáli birs! Szegfű,rozmaring, majoranna, fahéj!!! Frissítő volt és nem maradt utána semmi az arcomon. Remélem más hatása is lesz. Pl. nyugtató ha már aloés. De hosszabb távon a tiszta miteszer és gyulladásmentes bőr lenne a cél.

Aromax Liposzómás Hyaluron Szérum

Aromax Liposzómás Hyaluron Szérum
2020. május 21.

Hm... az előttem szólókkal ellentétben én nem érzek alkohol illatot, csak valami enyhén savanykásat, ami engem az aloe verára emlékeztet. Ma vettem arctisztitás után vizes bőrre ki is próbáltam, aztán kis beszívódás után a szem alatti ráncaimra is. Ultragyorsan beszívódik, és érzetre valóban feszesít, meg kisimít. Viszont fél óra elteltével a szem alatti ráncaim még jobban és durvábban látszottak, mint előtte. No most ez vagy azt jelenti, hogy ennyire szomjas a bőröm, és még nem elég, vagy istentuggya. Mindenesetre másodszor már felvittem a hidratálókrémemet is utána. Az arcom most kevésbé feszes érzetű, de puha. A ráncaim még nem mertem megnézni, alszok rá egyet. Holnap reggel újrapróbálkozom.

L'Oreal Paris Infaillible 24H Fresh Wear Foundation

L'Oreal Paris Infaillible 24H Fresh Wear Foundation
2020. február 19.

Én szeretem, a True Matchet cseréltem le erre, de az árnyalatot megtartottam Rose Vanilla 110es, csak éppenhogy felrakás után úgy veszem észre, hogy besárgul?! Gondolom az oxidáció miatt, de valaogy nem ugyanaz a szín mint a true match tára. Viszont jobban fed, púderesebb a hatása, szerintem jobban mattít mint a máik, nagyon kevés, kb. 1, 1,5 pumpányi elég, néha sok is, gondolom ha aláhidratálnék könnyebb lenne eldolgozni, de akkor meg túl olajosnak érzem a bőrömet, úgyhogy vizes bőrre viszem fel csak simán. Lehet bekéne szereznem egy világosabb, nem sárgás árnyalatot, hogy ellensúlyozzam a besárgulást? Ha valakinek ötlete van ne tartsa magában. :D