sari21

Regisztráció dátuma: 2015. március 24.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2015. március 24.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Megnézem

Miss Sporty Perfect Stay Liquid Korrektor

Miss Sporty Perfect Stay Liquid Korrektor
2016. szeptember 17.

Az elmúlt időszak egyik legnagyobb csalódása. Egyszerűen semmit nem fed, pedig nincsenek is nagyon durva karikáim, foltjaim stb. Felkenem egyik szemem alá, másik szemem alá, eldolgozom az egyik alatt, mire a másikhoz kezdenék, már kb. nincs is ott, olyan gyorsan beszívódik (?), megszárad (?). Próbáltam már többféle alapozóhoz, eddig talán az alapozó, korrektor, púder, korrektor, púder kombóval tudtam elérni viszonylag "normális" eredményt, de ennyi réteget hordani (főleg hétköznap) sokallok. 2 csillagot azért kapja meg, mert egy picit sötétebb alapozómmal összekeverve mégis tudom hasznosítani. Tényleg csalódás, mert azért nem is éppen a legolcsóbb, nem éri megvenni, 2-300 forinttal többért már lehet olyanokat venni, ami fed is. Vagy csak az a baj, hogy már nem vagyok 15 éves...

Essence Super Precise Tus

Essence Super Precise Tus
2016. szeptember 17.

Úristenem, ha lehetne 100000 csillagot adnék rá, tényleg csak szuperlatívuszokban tudok róla beszélni! Jó pár tust kipróbáltam, de azt hiszem, hogy ez mindent visz. Nagyon pontosan lehet vele vékonyabb, vastagabb cicaszemet rajzolni, brutálisan tartós, az állaga is tökéletes (sok folyékony tussal volt az a bajom, hogy nagyon folyósak voltak, így szépen összekentem vele a pilláimat, de ennél a terméknél ilyenről szó sincs). Azt hiszem, egy darabig nem is akarok mást kipróbálni, tuti újravevős!

MakeUp Revolution Ultra Contour Palette

MakeUp Revolution Ultra Contour Palette
2016. április 14.

Megszállottan gyűjtöm a kontúrozó termékeket, ez sem maradhatott ki a gyűjteményből. A felső sor első két színét napi rendszerességgel használom korrektor fixálására, a mellettük lévő highlighter szín is nagyon szép, bár az én ízlésemnek picit ezüstös, így nem olyan gyakran nyúlok hozzá.
A kontúr színek rendben vannak, egyáltalán nem narancsosak, viszont szerintem van bennük valami pici vöröses-pirosas beütés, így lehet, hogy nagyon világos bőrre nem a legszerencsésebb, bár ez is emberfüggő :) Ki kell tapasztalni, hogy kinél mi válik be legjobban felvitel szempontjából, én általában egy tömött kontúrecsettel dolgozok. Sminkfixálót én is ajánlok hozzá, mert tényleg picit poros a végeredmény.