sarolta

Regisztráció dátuma: 2014. augusztus 31.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. augusztus 31.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 8 vétel
Megnézem

Versace Blue Jeans Man

Versace Blue Jeans Man
2014. október 2.

Az öcsém első illata volt és imádtuk.Most a fiamnak vettem egy minit és imádja.19 éves lesz és azt mondta hogy egy nem tùl felnőttes parfümöt szeretne amiben van némi játékosság,de azért komolyan lehessen venni.Na ez pont olyan.Elsősorban 18 és 30közötti fiuknak ajánlom.Az ára is nagyon jò.Tartós és igazán kellemes.

Yves Saint Laurent Opium EDT

Yves Saint Laurent Opium EDT
2014. október 2.

Három hete használom és egyre jobban szeretem.Èrdekes,de én a kifujáskor leginkább barackot érzek.Mindennap ezt hasznàlom,válogatás nélkül.Jógára járok és a multkor a mellettem lévő társam,köhögési rohamot kapott tőlem.Azt hiszem túl sokat fújtam magamra.Bebizonyosodott újra a számomra,hogy a kevesebb több.Kimondott szép, napos őszi napokra ajánlom,lehet hogy a csomagolás miatt,de melegben sokkal szebben szárad le.Egyébként ismerem már szinte gyermekkorom òta,de most lett hozzá merszem.Míg e pár mondatot leírtam igazán beleszerettem.Ő egy fogalom.

Mysore Szantál Szappan

Mysore Szantál Szappan
2014. október 2.

Nagyon jò illatu,finom szappan.A csomagolása is nagyon szép szerintem.Az első ilyen szappant egy kedves barátomtòl kaptam és azonnal elvarázsolt.Mindig visszatérek hozzá.A szantál a kedvenc illatom.