Savajuj

Regisztráció dátuma: 2016. május 28.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. május 28.
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 21 vétel
Megnézem

Jimmy Choo EDP

Jimmy Choo EDP
2020. február 3.

Nagyon szerettem :)
Úgy emlékszem augusztusban találtam rá és egy vicces történet is kapcsolódik hozzá:
Párommal nézelődtünk a parfümériában, és szokásomhoz híven hezitáltam, hogy jó-jó, várjunk még vele, hármat léptem balra-hármat jobbra az állvány előtt, mikor beviharzott egy nő és egy férfi, majd a nő azzal a lendülettel lekapta a polcról a legnagyobb kiszerelést, és mondta, hogy akármit próbált, de szerinte ennek van a legjobb illata, úgyhogy nem variál, ezt veszi újra és kész. Majd mentek is fizetni. :D
Természetesen én is beszereztem, majd nagy lelkesedéssel el is használtam..Ez egy nagyon jó kis illat, akár télen, akár nyáron. finom illatú lesz tőle a bőr, a ruha, bármi, amihez hozzáér :)
Kifújáskor kimondottam frissítő az illata (körte), aztán átmegy extra nőiesbe (orchidea), majd ez a tejkaramella ad egy olyan megnyugtató alapot, amitől az embernek egész nap jókedve van. Szóval ez olyan nagyon jó viselni gránát :)

Balea Oil Repair Schwerelos Hajkúra Vékonyszálú és Száraz Hajra

Balea Oil Repair Schwerelos Hajkúra Vékonyszálú és Száraz Hajra
2020. január 28.

Jó hír azoknak akik göndör hajúak és a curly girl method-ba keresnek hajápolót.
Pár hetente felkenem, és pakolásként használom.(mivel az egész hajápolási rutinomat lecseréltem, sokkal szebb a hajam, úgyhogy nem tudom csupán erre ráfogni, hogy csodaszer, mindenesetre szerintem jó ár-érték arányú cucc.
Az illata egész jól megmarad a hajban,

Miss Dior Le Parfum

Miss Dior Le Parfum
2020. január 27.

Keményvonalas parfüm...
Estére, programra vagy otthoni felhasználásra...
Ritkábban nyúlok érte, de mindig megbánom, olyan szépen összerakott illat..Hidegben érvényesül legjobban, talán egy szőrmés kabát illik hozzá a legjobban, magassarkú csizma, szép (akár csipkemintás) harisnya...
Csábító nagyon, de csak az erre fogékony orrok fogják értékelni...Nagyon kevés kell belőle és még igy is szép aurát von körénk..
Az összetevők változtatásához nem tudok mit hozzátenni, egy 2017-es darabom van, akkor bespájzoltam belőle és még jócskán tart az illat.. Sajnálnám, ha megváltoztatták volna, szerintem egy jól sikerült alkotás.
Mandarin vagy narancsvirág keveredik rózsával, majd rózsa ámbrával, de olyan finoman mint az előbb említett csipkés harisnya..