Savajuj

Regisztráció dátuma: 2016. május 28.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. május 28.
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem
Krémmániás vevő: 25 vétel
Megnézem

Chloé Nomade EDP

Chloé Nomade EDP
2021. július 30.

Egy fél üveget hagyományozott rám egy kedves kolléganőm. Nagy örömmel használtam el, végre egy nem vaníliába fullasztott illat, ősszel kimondottan jól esett viselni. Kb 4-5 fújással a sillage és a tartósság is rendben volt egy átlagos napon. Kacérkodtam az edt verziójával nyárra - annak még jobb a tartóssága és kimondottan jól hordhatónak találtam kánikulában a próba során. Azt hiszem mindkét üvegcsét szívesen látnám a polcomon.

Milva Kinin Forte Hajápoló Pakolás

Milva Kinin Forte Hajápoló Pakolás
2021. július 30.

Ez a hajpakolás egy remek termék...Furcsállom, hogy mások még nem fedezték fel...Nagyon szépen hidratál, előhozta a kunkorokat a hajamból, és finom hosszantartó friss haj illattal ajándékoz meg.
Mindig van itthon, váltogatom egy másik hajbalzsammal.Legszívesebben a márka csipkebogyós samponjával használom.❤❤❤

Fa Invisible Sensitive Deospray

Fa Invisible Sensitive Deospray
(!)

Tesztelésre kaptam a terméket, és kézhez vétel után azonnal használni is kezdtem.
Az illata nekem tetszik, kicsit nivea szerű, de ez hamar elillan és egészen diszkrét marad..Ez talán most nyáron nem is olyan nagy baj...
Nagyobb gond, hogy az igazi funkciójában nem túl erős, igaz én most a nagy kánikulában vetettem be.