savanyúcukor

Regisztráció dátuma: 2011. július 31.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2011. július 31.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Balea Professional Oil Repair Balzsam (régi)

Balea Professional Oil Repair Balzsam (régi)
2012. december 21.

Azért vettem meg, mert elfogyott az elõzõ balzsamom, de nem volt idõm elmenni venni. Így hát, gondoltam még sem maradhatok balzsam nélkül. Berohantam tehát a dm-be azzal a feltett szándékkal, hogy találok valamit, ami szilikonmentes, jó, és lehetõleg nem kell eladnom a fekete piacon a vesémet, hogy meg tudjam venni.
Sokáig nézelõdtem, és végül õrá esett a választásom, mert occó, viszonylag nagy adag, szilikonmentes, meg mert tetszett a tubusa.

Nagy örömmel mentem haza kipróbálni, az elsõ dolog ami nagyon megtetszett, az az illata. Isteni kókuszos-vaníliás sütire emlékeztet. Szívem szép szerelmének is nagyon bejön, folyton a hajam szagolgatja.
Az állaga nem túl sūrū, könnyen eloszlatható. Nagyon meglepõdtem ,mert csak kb. két percet hagytam fent, de mikor le akartam mosni, már nem is volt semmi a hajamon, ugyanis az egészet beszívta. No, de miután lemostam, már éreztem, hogy az én mindig kócos, hullámos hajam most simán kifésülhetõ, és valami elképesztõen selymes.
A hajam alapjáraton hullámos, kezelhetetlen, kócos, és fénytelen, vattacukor szerū.
Hajszárítás után viszont a hajam selymes lett, fényes, gubanc nélküli és illatos.
Egy hónapja használom, egy héten kétszer mosok hajat, és utána bekenem ezzel, és kb. öt percig hagyom rajta. És a hajam imádja! És az sem mellékes, hogy nagyon takarékos is, nekem még alig fogyott valami, és csak 600 ft. Szinte már túl jó, hogy igaz legyen...
Egyszóval imádom, tuti, hogy újraveszem.

Oriflame Love Potion EDP

Oriflame Love Potion EDP
2012. november 1.

Szeretem. Tartós, finom illatú:) Kedvencem, főleg télen használom.

Essence Vampire’s Love Körömlakk

Essence Vampire’s Love Körömlakk
2012. január 2.

A 01-es (Gold Old Buffy) van meg, és nagyon szeretem, gyönyörű a színe és fedőlakkal nekem simán kibír 4-5 napot:)