sbory

Regisztráció dátuma: 2019. december 29.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány
Korcsoport: < 18

Regisztráció dátuma: 2019. december 29.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány
Korcsoport: < 18

Lovely Silver Highlighter

Lovely Silver Highlighter
2020. március 6.

Módfelett elégedett vagyok vele. Jól pigmentált, könnyen eldolgozható, valamivel természetesebb ragyogást ad mint egy normás highlighter. Ugyanakkor tetszik, higy annak ellenére, hogy nem került egy vagyonba, nincs olyan olcsó hatása mint a Lovely termékek túlnyomó többségének.

Essence Camouflage+ Matt Korrektor

Essence Camouflage+ Matt Korrektor
2020. március 6.

Elképsztően elégedett vagyok a termékkel. Tartós, matt hatást nyújt, jó a fedése. Nem érzem kirabolva magam mert nem egy vagyont költöttem a termékre, teljesen megengedhető az ára, és nagykn jól elfed minden elfedni valót. Számomra egy kellemes csalódás, hiszen az esetek többségében az essence mint márka nem dob piacra túlságosan színvonalas termékeket. Az egyetlen kifogásolni valóm, hogy túlságosan kevés árnyalat van belőle. A legvilágosabb árnyalat nagyjából cirka négy árnyalattal világosabb a bőrömnél, a középső árnyalatok viszont nagyon sárgásak a bőrömhöz.

Revolution X Kisu Eyeshadow & Highlighter Palette

Revolution X Kisu Eyeshadow & Highlighter Palette
2019. december 29.

A színek kellemesen pigmentáltak, a tartósságuk elmegy, kisit porzik de egyébként könnyen eldolgozható, viszont szerintem a paletta ránézésre hányinger. Egy rózsaszín palettához hogy jönnek a barna szinek????