schmzsuzsia

Regisztráció dátuma: 2018. december 9.
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2018. december 9.
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Yves Rocher My Green Summer Sampon-Tusfürdő

Yves Rocher My Green Summer Sampon-Tusfürdő
2019. május 27.

Imádom a friss illatát, este már alig várom, hogy jöjjön a tusolás ideje. Lehet, hogy veszek belőle még egyet, amíg még van ebből a szériából.

Syoss Pure Smooth Hajbalzsam

Syoss Pure Smooth Hajbalzsam
2019. március 21.

Kellemes illatú, könnyű balzsam. Nem nehezítette el a hajam és meglepően könnyű volt kifésülni (direkt nem használtam hajolajat). Végre nem száll a hajam és egyenes lett, máskor inkább gubancos, frissen mosva is.
Az összetételek is rendben vannak, a parfümről nem tudok lemondani, nekem illattal együtt teljes a hajmosás élménye :)
4 csillagot adok neki, mert elég híg a balzsam, ezért sok kell belőle és így már nem vagyok benne biztos, hogy az alacsonyabb egységár mellett is megérte-e (ökoszorongóként a bolygónak sem tettem ezzel jót, mert nagyobb flakont választottam, ami ugyanannyi idő alatt fog kiürülni, mint a kisebbek).

Update: már alig várom, hogy elfogyjon, biztosan nem veszem újra. Rengeteget kell raknom a hajamra, és kínszenvedés kifésülni (korábban valószínűleg ez azért nem volt gond, mert hajfestés után jobban csúszott a hajam). Ami a legrosszabb, hogy rettenetesen repül a hajam szárítás után. A két csillagot csak azért hagyom meg, mert az illata nagyon tetszik.

Neutrogena Hydro Boost Creme Gel

Neutrogena Hydro Boost Creme Gel
2019. március 6.

Nagyon szeretem, smink alá ideális, mert hamar beszívódik, nem ragad és nem fényesedik át.